Вимкнути автоматичний вибір повідомлення в OS X Mail


8

Чи є спосіб зупинити пошту від автоматичного вибору повідомлень? Наприклад, коли я видалю повідомлення, воно негайно вибере наступне і позначить його прочитаним. Тоді, якщо я ще не хочу читати повідомлення, мені потрібно позначити його як непрочитане.


1
Якщо ви не використовуєте Yosemite, спробуйте це і збільште кількість часу, перш ніж повідомлення буде позначене як прочитане. Якщо ви використовуєте Yosemite, немає способу змінити час, перш ніж він буде позначений як прочитаний, і жодним чином не завадити автоматичному вибору наступного повідомлення.
tubedogg

Відповіді:


13

Натисніть option+ deleteабо option+, щоб видалити електронну пошту, а не вибирати наступну електронну пошту.

Якщо ви користуєтесь міжнародною клавіатурою: optionклавіша Сполучених Штатів може бути помічена altта / або .


1
Це має бути обрана відповідь!
житній хліб

1

Боюся, ви не можете змінити цю поведінку в налаштуваннях Mail.app.

Редагувати: Як зазначав @myhd, ви дійсно можете змінити поведінку за допомогою + ⌫ Delete!


0

Я також вважаю за краще, щоб Mail.app не позначав наступне повідомлення як прочитане. Я також використовую Yosemite. Єдиний спосіб, який я знаю, щоб досягти цього - приховати переглядач повідомлень:

Пошта => Налаштування => Вкладка перегляду => виберіть "Використовувати класичний макет"

Тепер у вікні Пошта відображаються лише список поштових скриньок зліва (що є необов’язковим) та повідомлення в поточній поштовій скриньці праворуч. (Можливо, вам потрібно буде перетягнути роздільник між панеллю списку повідомлень і панеллю перегляду повідомлень до кінця вікна.) Щоб переглянути повідомлення, двічі клацніть його у вікні списку, і воно відкриється в окремому вікні . Звідти ви можете закрити, відповісти, переслати, позначити або видалити. Якщо ви видалите його, наступне повідомлення у списку буде виділено, але не позначене як прочитане, поки ви не відкриєте його.

Сподіваюсь, це допомагає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.