Xcode.app сканується socketfilterfw (брандмауер ОС X) при кожному запуску


26

Ситуація:

Коли я запускаю Xcode, socketfilterfw, OS Xдодаток «s основі firewall, починає використовувати багато ресурсів процесора.

Після деяких досліджень я звузив це до цього: socketfilterfwчитає всі файли в Xcode.appпакеті і робить це кожен раз, коли Xcode запускається. Гігабайти даних кожного разу.

Не має значення, які налаштування має брандмауер, я спробував їх усі. Єдине, що зупиняє це, - це відключити брандмауер (перед запуском Xcode).

Хтось ще має цей ефект чи ідею, про що йдеться?


Оновлення
Я просто спробував Xcode на чистій установці (OS X і Xcode від ADC), і це не вирішило. Але сканування було розпочато не при запуску Xcode, а при виконанні проекту (CMD-R). Таким чином, він починає сканувати або при запуску Xcode, або при виконанні проекту.


Що ви робите для вимірювання цієї файлової активності? Це питання продуктивності чи питання використання енергії чи просто щось, що вам достатньо запитати?
bmike

Остаточну підказку я отримав, використовуючи "fs_usage" в Terminal, який показав мені, що робить socketfilterfw, читаючи всі ці файли в комплекті Xcode.app. Я також помітив (але усунув це з мого запитання), що 'amfid' активується (високе використання процесора на короткий момент, достатньо довгий, щоб побачити це в Monitor Monitor), коли я запускаю Xcode і після цього, Xcode закінчує запуск і незабаром, socketfilterfw починається це скан-оргія. І так, це питання продуктивності та енергетики, я помітив це через це, але це також клопоче мене :), і я хочу знати, чому це відбувається.

2
Команда, щоб побачити використання файлової системи: sudo fs_usage -w -f filesys socketfilterfw

1
Класно. Я спробую перевірити речі на ці вихідні - як версію для завантаження розробника, так і версію магазину додатків. Я нічого такого не помічав, але також часто не пхаюся на fs_usage.
bmike

1
Дякую тобі! Ага так, можна завантажити його з сайту АЦП, я зовсім забув про це, дякую, що нагадав. Я вже завантажив його звідти, щоб перевірити на наявність відмінностей і спробую бета-версію.

Відповіді:


22

Xcode, ймовірно, намагається використовувати мережу. Це запускає правило у вашому брандмауері, що призводить до перевірки підпису коду Xcode - вимагає прочитати повний пакет програми.

Експериментуйте із наступною опцією в налаштуваннях брандмауера OS X:

  • Налаштування системи.app>
  • Безпека та конфіденційність>
  • Брандмауер>
  • Параметри брандмауера…>
  • Автоматично дозволяти підписаному програмному забезпеченню отримувати вхідні з'єднання

У мене цю опцію вимкнено. Як результат, мені часто пропонується дозволити доступ до входу Xcode в мережу . Я завжди відмовляю в доступі, оскільки це все ще дозволяє локальні з'єднання між Xcode та основними інструментами розробки.

Як зауваження, я не можу відтворити поведінку, яку ви бачите в OS X 10.10.3 та Xcode 6.3.2.

Альтернативні брандмауери

Якщо ви все-таки вирішите вимкнути вбудований брандмауер свого Mac, досліджуйте, використовуючи сторонні альтернативи, такі як Little Snitch: Причини віддати перевагу Little Snitch над вбудованим брандмауером.


2
Розгляньте інформацію про цю поведінку в Apple безпосередньо за допомогою зворотного зв’язку або офіційного звіту про помилки . Кожен звіт допомагає виправдати інженерний час.
Грем Мілн

1
Ще раз дякую за відгуки та зусилля. Гаразд, я припускаю, що я не можу це вирішити через захисні речі. Як "тимчасове рішення" я встановив LittleSnitch (спасибі за підказку), але я не впевнений, чи зможу його налаштувати, щоб він поводився як брандмауер OS X (режим Stealth)), але я побачу. Іншим варіантом може бути аеропорт Express, який має вбудований брандмауер.

2
BTW: Я видалив LS, я не думаю, що це можна використовувати для цього (див. Forums.obdev.at/viewtopic.php?f=1&t=6936#p22452 , останнє речення). Дякуємо за вашу допомогу та щасливий день для вас, сер;)

4
У мене було автоматично дозволено підписаному програмному забезпеченню отримувати вхідні з'єднання "увімкнено", в лапках, тому що він насправді не здається "включеним". Я відключив її, потім знову ввімкнув її назад, і все повернулося до норми.
XCool

3
@bauerMusic Чудова порада! Я боровся з цим тижнями. Socketfilterfw повністю висмоктував життя з мого бідного Macbook Air 2011 року. Прийнята відповідь не вирішила її для мене, але видалення Xcode зі списку брандмауера зробило свою справу. Дякую.
Туслареб

1

Я зробив обидва варіанти (видалити зі списку, зніміть прапорець Автоматично дозволяти підписаному програмному забезпеченню отримувати вхідні з'єднання ), а потім довелося перезапустити Xcode, щоб виправлення вступило в силу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.