Відокремте всі телефони та наш Mac від того, щоб отримувати тексти для всіх, коли вони ділилися тим самим обліковим записом?


0

Я хочу поділитися нашим обліковим записом, оскільки ми обидва використовуємо нагадування, фотографії, нотатки тощо. Коли я намагався встановити новий ідентифікатор яблука, це майже забрало. Я, або він, втратили б свої замітки і т. Д. Я не хочу втрачати речі, і мені вдалося розділити їх до останнього великого оновлення ще в 2014 році. Звичайно, я можу це зробити ще раз. Ідентичний ідентифікатор, але різні, окремі користувачі. Як це робиться? Будь ласка і дякую!

Відповіді:


2

Ідентифікатор apple - це користувач. У якийсь момент вам потрібно буде кусати кулю і створити нові ідентифікатори яблук для кожного користувача, якщо ви хочете окремі тексти / акаунти електронної пошти тощо.

Ми з дружиною використовуємо безліч додатків, які можуть обмінюватися даними між собою, наприклад

  • Аніліст для нагадувань / списків продуктів тощо (це може бути інтегровано з додатком Нагадування
  • Фотопотік для фотографій
  • Документи Google для приміток

Крім того, оскільки в iOS 8 ви мали змогу ділитися додатками, придбаними на будь-якому яблучному ідентифікаторі, якщо вони мають однакову кредитну карту - тому якщо моя дружина купує програму, я можу завантажити її безкоштовно і навпаки. Прикро, що вони все ще не підтримують обмін даними додатків, але, можливо, це працює. Незважаючи на те, у вас і надалі будуть виникати проблеми, якщо ви не розділите свої акаунти з новими ідентифікаторами Apple.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.