Як перемикатися між декількома повноекранними вікнами однієї програми в OS X? [дублікат]


21

Коли я запускаю кілька примірників одного додатка (це можуть бути окремі вікна Chrome або кілька проектів IntelliJ) у повноекранному режимі, я не можу перейти до конкретного додатка ⌘-Tab, він просто покаже одну піктограму додатка, але є кілька працює у фоновому режимі.

Також для цього немає ярлика для додатків.

введіть тут опис зображення

Чи є спосіб зробити ⌘-Tabінстанції шоу, а не глобальну піктограму додатка?


1
Це не окремий екземпляр, просто інше вікно.
Тецуджин

1
Гаразд, як я можу перейти до цього іншого вікна за допомогою ярлика? :) крім контролю місії
vach

1
Це окреме хромоване вікно, я не можу просто натиснути клавішу ctrl +, щоб перейти на наступну вкладку. Досі єдиним варіантом, який я бачив, був контроль над місією, який смокче ...
Vach

1
Я знаю про цей ярлик :( і він працює лише для не повних додатків
skan

1
Мені здалося, це має бути загальною проблемою, оскільки це впливає на будь-який повний додаток skan, який може мати декілька вікон / екземплярів, я думаю, що я не єдиний, кому потрібно перемикатися між ними :) (можливо, інші просто використовують контроль місії?)
vach

Відповіді:


8

На жаль, не існує ярлика для переключення між повноекранними вікнами однієї програми.

У вас є дві альтернативи , які не є ідеальними, але досить:

 1. Ярлики для переключення між пробілами / робочими стільницями або перехід до певного

введіть тут опис зображення

 1. Жести для перемикання між пробілами / робочими стінами

введіть тут опис зображення

Щоб цей робочий процес працював добре, просто поставте вікна на повноекранному екрані поруч .


5
ось що я роблю зараз :) важко, це все ще включає трекпад, але це набагато легше і швидше зараз. все ще я не розумію, чому mac робить це, у чому сенс крокувати декількома екземплярами як один, коли метою вкладки команд є перехід на те, що вам потрібно ...
vach

На верхньому зображенні які натискання клавіш роблять ^ ← і ^ →?
hippietrail

@hippietrail ^представляє Ctrl, таким чином Ctrl+leftArrow, Ctrl+rightArrow.
Патрік Берклі

Варто зазначити, що комбінації клавіш Ctrl+ Left Arrowта Ctrl+ Right Arrowдля перемикання між пробілами увімкнено за замовчуванням.
Шейн Реустл

7

Окрім контролю над місіями, є також і док.

Коли ви натискаєте кілька разів, він переходитиме через повний простір програми.


2
О, дякую, я не знав, що мій док жорсткий :), і я більше схильний використовувати клавіатуру, ніж трекпад / миша, таким чином питання, але дякую за відповідь :)
Vach

не знав цього. Дякую! Чи є спосіб визначити на доці, чи існує кілька вікон? Для повноекранного режиму існує декілька піктограм. Але на повноекранному екрані не відображається AFAICT.
javadba

Нічого незвичайного, про що я знаю. Напевно, добре відомим є перелік меню "Вікно" з декількох вікон, як показано на скріншоті оригінальної публікації, відображається в деяких додатках (наприклад, Safari), коли значок Dock клацнув ctrl.-клацали правою кнопкою миші або клацали і тримали.
Redarm

2
У мене також є док-станція для автоматичного переховування, але я бачу док-станцію на своєму другому моніторі ... натискання на нього, здається, не проходить через що-небудь.
Майкл

2

Якщо ви знаєте, як прив'язати яблучний скрипт до комбінації клавіш / жестів трекпада, це відповідь для вас.

Сценарій повинен бути універсальним. Він використовує найбільш узагальнені терміни, щоб включити якомога більше сценаріїв. Я тестував на Finder, Script Editor та Firefox. Немає помилок.

Однак він має застереження:

 1. Сценарій працює лише тоді, коли є лише один екземпляр програми. (BTW, він все ще говорить "кілька екземплярів" в тексті ОП.) Можна працювати з ним декількома примірниками, але це боротьба за інший день.

 2. Цей скрипт прокручує список вікон у Windowменю. По суті, він клацає предмет прямо під тим, на якому є галочка ("✓"). Якщо елемент з "✓" є останнім, сценарій замість цього натисне перший елемент під останнім рядком роздільника. Сценарій, який рухається назад у зворотному напрямку, можна отримати, модифікуючи цей сценарій. Однак я не бачу, як їх можна поєднати в один сценарій.

 3. tryЗатвердження , що виробляє errorMessageнайбільш CPU-ефективний спосіб я знаю , щоб зробити індекс separator. Якщо ви знаєте кращий спосіб, будь ласка, просвічіть мене.

Сценарій:

tell application "System Events" to tell (first application process whose frontmost is true) to tell menu bar 1 to tell menu "Window"

  set cellingSeperator to last menu item whose value of attribute "AXEnabled" is false
  set checkedItem to first menu item whose value of attribute "AXMenuItemMarkChar" is "✓"

  try
    set intentionalError to cellingSeperator as Unicode text
  on error errorMessage
    set firstItemIndex to (characters ((offset of "«class menI» " in errorMessage) + 13) through ((offset of " of" in errorMessage) - 1) of errorMessage as string as integer) + 1
  end try

  repeat with iterator from firstItemIndex to number of menu items
    if value of attribute "AXFrame" of menu item iterator is equal to value of attribute "AXFrame" of checkedItem then
      set clickItemIndex to iterator + 1
      exit repeat
    end if
  end repeat

  if clickItemIndex is greater than number of menu items then set clickItemIndex to firstItemIndex

  tell menu item clickItemIndex to perform action "AXPress"

end tell

Дякую, я спробую його коли-небудь і, можливо, додати мультиінстанційну частину, але я новачок в Mac і не хочу робити щось, я не знаю, як скасувати ... Це питання офлайн, але чи є спосіб створити резервну копію моєї ОС як це (як vm), і тоді, якщо я щось знищив, я міг би відновити його з резервного копіювання ... (у мене немає додаткової речі на машині часу) просто зовнішній ssd більший, ніж пам'ять моїх пристроїв ... Або будь-які інші варіанти, які ви можете знаєте, крім резервного копіювання?
vach

1
Це працює, але не дуже добре для мене (використання робочих процесів Альфреда, запуск сценарію osascript). Як ми могли б це змінити, щоб він працював для конкретної програми? ("Атом" у моєму випадку). Може знадобиться певний час, щоб системні події знайшли правильне застосування тощо? Я не впевнений, чому це повільно.
mostruash

Чи надасте посилання на хороший спосіб встановлення таких скриптів? Дякую.
приплив
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.