Запобігати запуску програми Photos на OSX під час підключення пристрою


43

Додаток Фото відкриється щоразу, коли я підключаю телефон.

Як це можна запобігти?

Я бачив багато рішень для старого додатка iPhoto, які передбачають зміну параметра "Підключення камери відкривається", але для нового додатка такої опції немає.


Також дивіться це apple.stackexchange.com/q/16641/5472
bmike

Відповіді:


35

Підключивши iPhone, відкрийте додаток Image Capture на вашому Mac. У вікні "Захоплення зображень" у лівому нижньому куті виберіть, яку програму потрібно автоматично відкривати, коли ви підключаєте телефон, виберіть "немає програми"

Інструкції щодо захоплення зображення


Зауважте, це рішення також працює, якщо ви не використовуєте додаток для фотографій і не можете перейти на екран імпорту, щоб внести зміни, як запропонував @terrydev.
otmezger

21

Якщо вам подобається командний рядок або потрібно, щоб усі пристрої не були відкритими, а не керували кожним окремим пристроєм під час підключення, а потім після того, як фотографії вже відкрилися, спробуйте:

defaults -currentHost write com.apple.ImageCapture disableHotPlug -bool YES

Це встановлює прапор, щоб вказати системі не активувати ImageCapture або Photos або iPhoto, коли виявлена ​​гаряча штекер пристрою iOS.


5
Це, на жаль, більше не працює станом на 10.11 "Ель Капітан"
Ніколас Х.

3
@NicholasH. Якщо сильно змінити синтаксис (додавши -currentHost) до команди за замовчуванням, він працює в El Capitan. Ви можете побачити історію редагування, якщо вам цікаво, яка команда працювала і чим поточна команда відрізняється від відповіді до листопада 2015 року
bmike

8

Підключіть телефон і дозвольте завантажувати фотографії. Потім відмітьте прапорець у вікні Фотографії та зніміть його:

Фотографії


1
Моє поле "Відкрити фотографії для цього пристрою" вже не було відмічено, і додаток "Фото" все ще вискакував щоразу, коли я включав телефон. Однак я перевірив, а потім зняв прапорець у вікні та престорі .... більше немає автоматичного запуску програми Photos.

0

Просто запустіть iPhoto, він все ще знаходиться у папці «Програми» (якщо не спробувати вкладку «Покупки» у додатку Mac App Store). Той самий старий варіант "Підключення камери відкривається" все ще існує і все ще працює.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.