Як я можу перенести контакти між SIM-картками?


0

Я купив новий iPhone 5S і вставив у нього нано-SIM, придбавши нано-сим з таким же номером. Як я можу отримати контакти зі своєї старої сім-карти до нової SIM-карти?


На iPhone всі ваші контакти зберігаються локально. АБО в налаштуваннях під телефоном має бути можливість передати всі SIM-дані / контакти локально на ваш телефон.
bret7600

2
З яким телефоном чи пристроєм ви використовували стару SIM-програму, і чи впевнені ви, що контакти на SIM-картці не в власній пам'яті пристрою? Зараз більшість телефонів за замовчуванням зберігають контакти на пристрої, а не на SIM - і дані все ще мають бути доступними, навіть коли в пристрої більше немає дійсної SIM-карти. Можливо, SIM-картка - це не найкращий спосіб передачі вашої контактної інформації, а експорт або відправлення її зі старого пристрою на ваш комп'ютер чи iPhone буде працювати краще.
некоматичний

Перевірте це, support.apple.com/en-in/HT202340
vembutech

Відповіді:


1

в iPhone ви не можете ставити адреси на сим-карту, тільки з SIM-картки на телефон. Ви можете використовувати "стару" форму телефону до того, як вони були розумні (наприклад, Nokia): скопіюйте адреси в телефон із SIM-картки 1, покладіть іншу сим-карту 2 і прочитайте адреси в цю сім-карту.


0

Є кілька різних способів зробити це:

  • через мобільний пристрій (телефон, планшет, комп’ютер тощо);
  • через зчитувач SIM-карт на вашому комп’ютері з конкретним програмним забезпеченням;
  • Пристрій для клонування SIM-карт.

Вкажіть, будь ласка, як ви хочете працювати, щоб ми могли надати вам більше інформації.


0

Спробуйте це ;

На домашній сторінці вашого iPhone натисніть на значок Налаштування

Перейдіть до пошти / контактів / календарів

Прокрутіть униз, і ви отримаєте опцію "Імпорт SIM-контактів"

Почніть імпортувати свої контакти, і як тільки це буде зроблено, просто змініть свою SIM-карту

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.