Плюси і мінуси протирання нового Mac?


17

Походять із світу ПК, у більшості виробників на замовлення (наприклад, Dell, HP, Acer тощо) усі мають набридливі маленькі доповнення, які я вважаю шпигунськими / програмними засобами - такі речі, як панелі інструментів з рекламою. Купуючи такі ноутбуки для ПК, я завжди переформатую їх жорсткі диски, а потім встановіть тільки Windows (і драйвери), забезпечуючи порожній шифер без жодного потоку.

Я не вірю, що Apple включає такі програми-шпигунські програми. Тим не менш, купуючи нову машину безпосередньо від Apple, чи є якісь переваги чи недоліки для протирання наявного накопичувача та проведення нового встановлення ОС X?


4
Якщо припустити, що ви купуєте його нове у Apple чи постачальника, якому довіряєте, не потрібно його перевстановлювати. Якщо ви купуєте його вживаний або у постачальника, якому ви не дуже довіряєте, слід перевстановити його, щоб уникнути використання потенційно порушеної машини.

6
Однією з переваг, якщо ви приїжджаєте з Linux, є те, що це можливість відформатувати свій диск з урахуванням регістру файлової системи.
jub0bs

1
@Jubobs Чи не існує місця для його перетворення? Я б припустив, що на рівні файлової системи це лише прапор у метаданих.
Відновіть Моніку - ζ--

@hexafraction Наскільки я знаю, ні. Вам потрібно відформатувати диск, якщо ви хочете змінити чутливість регістру.
jub0bs

I don't believe Apple includes such spywareНу, очевидно, ви робите кращу роботу, як приховати її, ніж Microsoft ...
Леві

Відповіді:


15

Є кілька недоліків:

  • Більшість публікацій в Інтернеті, в яких описано, як перевстановити OS X, пропускають специфічне для обладнання діагностичне завантажувальне зображення, яке зберігається на Recovery HD (це змінилося, починаючи з El Capitan 10.11).
  • Ви втратите додатки iLife, якщо спершу не завантажите заводську ОС та заявите ці викупи на Apple ID.

Завантажувальне відновлення не є вимикачем угоди, якщо ви не заперечуєте за використання загального образу завантаження для відновлення в Інтернеті при необхідності. Або ви можете знайти та перевстановити таку папку на "Відновлення HD":
/com.apple.recovery.boot/.diagnostics

Отже, ваш дзвінок про те, що відбувається при натисканні та утримуванні кнопки 'D' при запуску.

Втрачаючи iMovie, Photos (або iPhoto, якщо Mac також постачається разом із цим / замість цього), GarageBand не має значення, чи придбали ви апаратне обладнання за програмою DEP, або не хочете користуватися ними, або вже маєте їх, або все одно витратити гроші пізніше, щоб придбати їх у міру необхідності.


1
Місцева діагностика не буде повторно встановлена ​​зі свіжою установкою OS X?
cfx

2
Так, саме це я намагався передати своєю відповіддю.
Redarm

23

Немає жодної переваги в тому, щоб витерти та перевстановити OS X на новий Mac безпосередньо від Apple. У вас з'явиться такий самий вміст диска. Я не можу придумати будь-яку різницю між Mac, що має зображення Apple, і Mac, що має зображення.


3
Я не згоден з цим. Є два основні недоліки ядерної і мощеної. 1) Ви потенційно втрачаєте свої програми iLife 2) Ви втрачаєте потенційно втрату програмного забезпечення для відновлення програмного забезпечення для відновлення
bmike

2

Ні, Apple не має жодної програми. Але я все ще бачу дві переваги:

  • Звільніть місце (дорогоцінне, якщо у вас є 128 ГБ SSD), якщо ви не будете використовувати програми iLife, такі як GarageBand, або використовувати Office замість iWork. Вони можуть споживати кілька гігабайт. І ви все одно зможете встановити їх пізніше, коли під час першого запуску Mac App Store він здійснить перевірку вашого серійного номера, щоб побачити, чи маєте ви право завантажити його безкоштовно.
  • Розгляньте розділення Fusion Drive на два накопичувачі - швидкий SSD для системи, додатків і домашньої папки, а також великий HD для інших, більш затребуваних місцями, таких як відео. Звичайно, FD добре працює, але вундики, як ми, можуть хотіти більше контролювати те, що відбувається з нашими даними.

Apple Diagnostics можна завантажити з Інтернету за допомогою опції D. У цьому списку перераховані завантажені диски.

Просто попередження - деякі додатки, такі як Adobe, не працюватимуть у форматі залежно від регістру.


-5

Витирання диска може вимкнути програмне забезпечення, необхідне для впровадження FileVault 2, методу повного шифрування диска Apple.


1
Ви можете включити повне шифрування диска , не витираючи ОС першим
nohillside

Я думаю, що Гріффін думав про Core Storage, який необхідний для FileVault 2. Протирання HD може скасувати об'єм Core Storage.
user24601

1
@ user24601 Але інсталятор знову це виправить (все природно залежно від машини). Тепер розбиваючи привід синтезу - це інший чайник з рибою.
Redarm

OS X може перетворити непроцесорний накопичувач на основне сховище на ходу або попросити перезавантажити, якщо потрібно, щоб пізніше виконати комутацію. Я вважаю, що це мінус у часі, якщо ви робите десятки і більше машин.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.