Як я можу отримати VMware Fusion використовувати рідну роздільну здатність екрану в масштабному робочому столі OSX?


7

Я використовую VMware Fusion 7.1.1 для запуску Windows 8.1 і Windows 10 на середині 2014 року 15-дюймової сітківки Mac. Я чув, що можна запускати VMware таким чином, що рідне дозвіл екрану (в моєму випадку 2880x1800) відображається без будь-якого масштабування.

Після багато проб і помилок, я виявив, що це відмінно працює за допомогою масштабування робочого столу за замовчуванням в OSX. Тим не менш, я зазвичай запускаю OSX в масштабному налаштуванні дисплея (масштабування за замовчуванням робить все занадто великим для мого смаку), де він фактично робить все на рівні 3360x2100, а потім зменшує його до 2880x1800. Здається, це також відбувається при використанні VMware Fusion, що означає, що ідеальне зображення 2880x1800 з Windows отримує розтягування до 3360x2100, тільки щоб знову скоротитися до 2880x1800, залишивши мене краями і текстом, які є розмиті, ніж вони повинні бути.

Чи є спосіб запобігти цьому? Мені б не хотілося знову змінювати масштабування робочого столу за умовчанням в OSX кожного разу, коли я хочу використовувати VMware Fusion.

Відповіді:


5

Від тут :

  • Встановіть VMware Tools, вибравши віртуальну машину → Встановіть VMware Tools в меню. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
  • Встановити Використовуйте повну роздільну здатність для відображення Retina у вікні Параметри VMware Fusion → Display preferences.
  • Запустіть цю команду в терміналі на вашій VM для гостей X OS і введіть пароль, коли потрібно: sudo defaults write /Library/Preferences/com.apple.windowserver.plist DisplayResolutionEnabled -bool true
  • Вийдіть зі своєї VM для гостей X OS, а потім повторно увійдіть.
  • Змініть розмір вікна VM для відвідувачів OS X у потрібні розміри.
  • У вікні Системні налаштування → Відображення встановіть роздільну здатність у масштабі, а потім виберіть настройку HiDPI.

Примітка. Якщо ви зміните розмір гостьової віртуальної машини, воно повернеться до роздільної здатності, що не є HiDPI. Просто повторно виберіть роздільну здатність HiDPI у панелі параметрів системи → Відображення параметрів.


1
Я спеціально намагаюся запустити Windows, тому не існує VM для відвідувачів OS X.
Bram Speeckaert

3

Подивіться під налаштування для віртуальної машини і під налаштуваннями дисплея слід встановити прапорець

Використовуйте повне дозвіл для відображення сітківки

Зніміть прапорець.


На жаль, це не робить те, що я шукаю. Тепер він, здається, зменшує масштаб зображення у форматі 2880x1800 до більш низького дозволу, який потім знову збільшується.
Bram Speeckaert
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.