Чи потрібно розшифрувати жорсткий диск перед ремонтом?


11

Сьогодні я залишив ретину MBP у місцевому авторизованому сервісі Apple (це модель в середині 2012 року, і у неї є деякі проблеми з gfx), а потім мені надійшло повідомлення про те, що я мушу повернутися туди і розшифрувати свій жорсткий диск, бо вони можуть не перевіряйте, чи відповідає вона безкоштовній програмі ремонту.

Якщо мені доведеться це зробити, то що мені робити, перш ніж повернути їм свій ноутбук (це просто відключення брелка брелока та видалення важливих файлів нормально)?

Чому вони мені потрібні, щоб розшифрувати весь диск? Хіба це не лише апаратна річ?


2
Мені важко повірити, що ці люди легітимні. Нічого на жорсткому диску не потрібно. Вони можуть займатися продажем особистих даних. Якщо їм потрібно завантажити комп'ютер, скажіть їм використовувати зовнішній накопичувач із власною установкою. Я думаю, що справжнє місце для ремонту знало б це, хоча ... Я б насторожено ставився до цих людей.
Вільям Т Фроггард

Це саме те, що я думав. Я дійсно не бачу причин отримати доступ до вмісту мого жорсткого диска, якщо їм потрібно лише перевірити, чи працює графічна карта. Маючи на увазі, що це авторизований сервіс, це дійсно дивно.
wesolyromek

Мій центр ремонту пошти Apple також хоче отримати доступ до жорсткого диска. Я тримав старший обертовий привід (який замінили на SSD) осторонь лише тих випадків, здебільшого порожній, окрім оголених кісток. Другий раз, коли MBP зайшов (той самий випуск - графіка), я розділив його одним зашифрованим та одним доступним томом; до останнього я дав їм пароль.
Redarm

Створіть їм завантажувальний USB-накопичувач або розкажіть їм про ремонтну секцію; P
n1000

Відповіді:


8

Вам слід видалити пароль EFI або дозволити їх скинути, оскільки це не дозволяє постачальникам послуг завантажуватися в мережу до діагностичних зображень або вибирати доданий завантажувальний том для запуску тестового програмного забезпечення.

Вам не потрібно розшифровувати FileVault 2 в будь-якій службі, яку я коли-небудь бачив, якщо ви не хочете, щоб вони увійшли до вашого облікового запису користувача та переглянули ваше програмне забезпечення. За допомогою фізичного доступу вони можуть стерти диск, зробити клон / його копію, але шифрування - це спосіб захистити вміст файлів досить добре, не впливаючи на тестування сервісу.

Я здогадуюсь, що особа, яка спілкується з вами, неправильно розмовляла або неправильно зрозуміла нотатки від техніка, і якщо ви передзвоните їм (або AppleCare оновить нотатки справи і попередить техніку), він може підтвердити, чи є у вас заблокована прошивка EFI встановити пароль

Apple документує це в умовах ремонту як в Інтернеті, і ви повинні їх отримати, перш ніж підписати апарат для обслуговування.

Технічно вони можуть стерти ваш диск і скинути всі паролі відповідно до умов, але, як правило, вони надають вам ввічливість, перш ніж робити це навмисно.

Дивіться: https://support.apple.com/en-us/HT203253

Незважаючи на те, що я, як правило, довіряю співробітникам служби ремонту Apple , я не дав би машинному паролю AASP, поки я не дуже добре зрозумів, хто в цій організації матиме доступ до нього, як він буде захищений та коли він буде знищений. Що стосується пароля iCloud, то смуга для отримання цього набагато далеко, набагато вище, що межує майже ніколи.


Не хвилюйтесь, я не дам їм свій пароль. Він синхронізований з усім моїм обліковим записом iCloud, так що це було б дурно.
wesolyromek

5

Це справді звучить дуже дивно. Майте на увазі, що там також можуть бути магазини, які лише підробляють свої воші і не є справжніми постачальниками послуг.

Якщо ви хочете бути впевнені, подивіться тут: https://locate.apple.com/ | Там ви можете шукати офіційних торговельних посередників Apple.

Ви також можете зв’язатись із службою підтримки Apple і запитати їх: https://support.apple.com/en-us/HT201232


1
Я можу побачити службу на веб-сайті Apple, тому вони справді авторизовані. Я не думав про те, щоб зателефонувати в службу підтримки Apple! Дякую за це!
wesolyromek

5

Як правило, центри ремонту повинні завантажувати ваш пристрій. Їм НЕ потрібно мати доступ до вашого облікового запису.

  • Ви будете повинні видалити пароль EFI , якщо є один

  • Якщо ви використовуєте файл filevault, просто створіть для них окремий обліковий запис. Щось очевидне, як "AppleService" із "паролем", і видаліть його, коли вони будуть виконані. Він не повинен бути обліковим записом адміністратора, якщо ви не взяли його для вирішення проблем із програмним забезпеченням.

  • Якщо вони кажуть, що їм потрібен доступ адміністратора, попросіть конкретні дані. Відштовхуйтесь від бойовиків типу "нам це потрібно для завершення служби". Назва програми, налаштування тощо

  • Скажіть їм завантажуватися із зовнішнього. Це можуть зробити усі Macs, будь-який сервісний центр, який не має зовнішньої завантажувальної програми, є некомпетентним на кордоні.

  • Вийміть привід і скажіть їм завантажуватися із зовнішнього. Наскільки це практично, залежить від моделі та ваших навичок викрутки. Сервісні центри НЕ потребують внутрішнього накопичувача, якщо ви не надсилаєте його для вирішення проблеми із приводом чи програмним забезпеченням. Цей варіант може мати наслідки для вашої гарантії.

Я повернув пару машин без приводу, сервісний центр про це абсолютно нічого не сказав.


Також слід працювати в режимі відновлення .
200_успіх

0

Коли я взяв свій початок 2011 року в офіційний магазин Apple для заміни акумулятора, я повинен був дати їм свій пароль, але мені не потрібно було розшифровувати накопичувач


1
врешті-решт, це може бути те саме
Габкано,

0

Так, їм або потрібен FileVault вимкнено, або потрібно ввести пароль FileVault, щоб оцінити Mac для безкоштовної програми ремонту. Тест використовувався, щоб перевірити, чи не працює Mac на програму, не працює в середині 2012 року 15-дюймові Retinas з увімкненою FileVault, якщо хтось не введе пароль у цьому тесті. Це специфічна проблема з цими моделями та цим тестом; хоча для більшості ремонтів він не потрібен, саме для цього. Джерело: Я працюю на AASP.


Поясніть, будь ласка, чому.
Рейд

@Reid Тому що Apple говорить так. Саме в посібнику з виконання цих ремонтів є. Неможливо запустити спеціальний тест, призначений для цієї програми ремонту на цій моделі за допомогою FileVault 2, але без пароля. Імовірно, тесту потрібно отримати доступ до матеріалів на встановленому SSD, і не дозволяє вам отримати доступ до нього на зовнішньому диску. Я не впевнений, що ще хочеш, але я впевнений, що тільки інженер Apple міг би відповісти.
cpast
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.