Хто-небудь має дисплей Thunderbolt, підключений до настільного ПК?


0

Я будую робочий стіл, призначений для роботи Linux (Ubuntu). Я хочу заощадити гроші за допомогою двох дисплеїв Apple Thunderbolt, якими я вже володію. У мене не було великого успіху в пошуку прямої відповіді на те, чи можна просто підключити дисплеї до картки розширення Thunderbolt на материнській платі. Хтось колись бачив, як це працює успішно?


Чи можете ви уточнити, чи є у ваших дисплеях просто Thunderbolt чи вони відображаються Apple Thunderbolt? Дякую!
smoooosher

1
Мої вибачення, Apple Thunderbolt Display. Я зроблю правки.
Шон Берден

Відповіді:


1

Обидва ці посилання, схоже, стосуються операційної системи Windows. Ви бачили щось, що стосується Linux? Приємно знати, що це можливо, хоча.
Шон Берден

@Sean Я припускаю, що досвід був би таким же, це було б просто питання пошуку водіїв. Хоча це стосується Windows, це більше підтвердження концепції того, що монітори можуть працювати на інших ОС, крім Mac. Здається, що більшості людей пощастило, коли дисплеї підключені до завантаження, і ви втратите деяку функціональність ОС на шляху (призупинення / відновлення), але примусите її працювати в Ubuntu, принаймні. ubuntuforums.org/showthread.php?t=2151355
smoooosher
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.