Як оновити додатки за межами США?


0

Я купив свій macbook pro в HK і живу в Китаї. Як новий користувач, я не розумію, чому я не можу оновити свої програми, і бачу це повідомлення: "Ваш Apple ID недійсний для використання в китайському магазині. Щоб створити новий Apple ID, потрібно перейти на Магазин США ".

Що я повинен робити? Apple справді дивна з цими "кордонами" у глобальному світі. Будь ласка, допоможіть!

Дякую

Відповіді:


1

У мене немає особливого досвіду підключення до закордонних країн, але мені цікаво, чи отримати проблему VPN спеціально з Гонконгу з виїздом туди, це вирішить проблему. Це може дозволити магазину HK Apple побачити ваш MacBook як місцевий HK, а не там, де ви є насправді, і підключити вас до магазину HK Apple. Я знаю, що люди роблять це постійно, щоб підключитися до телевізійних потоків за кордон з своєї країни, чи може це працювати так само?


Спасибі Стів. Справа в тому, щоб оновити додатки, вам потрібен обліковий запис, пов’язаний з банківською карткою, який повинен бути із країни, в якій ви перебуваєте. Тож я створив новий рахунок з моєю китайською інформацією та тада! це спрацювало. Однак я не можу використовувати свою основну адресу електронної пошти як ідентифікатор, оскільки вона вже використовується для мого попереднього облікового запису, імовірно, у США. Чи є спосіб закрити цей перший обліковий запис, щоб "звільнити" мій електронний лист? Зараз я використовую резервну електронну пошту, і я вважаю за краще використовувати свій оригінальний.
Джуліан Лівін 'у Китаї

Це може бути одним із тих випадків, коли ви звертаєтесь у службу підтримки Apple. Однак хтось інший може знати посилання, яке призвело б вас через цей процес. Вибачте, найкраще, що я можу зробити.
Стів Чемберс

Дякую Стів, я сподіваюся, що вони можуть вам допомогти. Ми про це побачимо.
Джуліан Лівін 'у Китаї

-1

Спробуйте перейти в Налаштування> iTunes & App Store> Apple ID> Переглянути Apple ID> Країна / регіон.


Вибачте, я цього не бачу. Я відкрив додаток App Store, і все, що я бачу в меню, це: App Store, Edit, Store, Window, Help. До речі, моя ОС - Yosemite.
Джуліан Лівін 'у Китаї

А в Системних налаштуваннях є тільки AppStore, у якого немає ідентифікатора Apple
Марк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.