Ім'я хоста мого Mac продовжує додавати "-2" до кінця


11

Якщо ім'я комп'ютера мого Mac (у префіксах спільного доступу) зазвичай "Вузол", час від часу під час використання терміналу, я можу помітити, що він магічно змінився сам:

Node-2:~ $

Чомусь він думає, що його власне ім’я взято і додає "-2" до кінця. Мені належить зайти в префікси Sharings і змінити його назад. Чому це станеться і як я це зупиняю?

Відповіді:


8

Це відома помилка з процесом відкриття 10.10 Yosemite. Останні чутки говорять про те, що його замінить його попередник, mDNSresponder, 10.10.4, щоб допомогти полегшити мережеві проблеми. Хоча фактична причина невідома, було сказано, що вона пов'язана (принаймні частково) з неправильним дозволом імен у DNS, коли комп'ютер прокидається зі сну. Він бачить себе як дублікат у мережі, і як такий додає суфікс до назви.

Хоча є деякі "виправлення" YMMV - це, мабуть, найкраще просто продовжувати перейменувати його так, як ви робите, а потім чекати наступного випуску OSX і виправити його, щоб ви не жертвували будь-якою функціональністю, як Wake on LAN.

Джерело


Це не чутка. Відкриття 10.10.4 не замінено на mDNSResponder.
Вільям Т Фроггард

3
@Froggard вірно, хоча це лише в бета-версії. Я кажу, що чутка, оскільки вона не реальна, поки її не доставлять - її завжди можна було відкликати в останню хвилину через якусь проблему.
smoooosher

Я погоджуюся з @smoooosher, mDNSResponder повернувся лише в останній бета-версії 10.10.4, тому можливо (хоча й малоймовірно), що відкриття повернеться.
Алан Шутко

8

Це перейменування походить з будь-якого іншого пристрою в мережі, який запам'ятав IP-адресу вашого комп'ютера, перш ніж він лягав уві сні або продовжував оренду DHCP.

Ви хочете вимкнути всі пристрої Apple TV та капсули аеропорту / часу, а потім перезапустити маршрутизатор (якщо пристрій аеропорту не здійснює маршрутизацію) в цей момент, пристрої iOS та Mac повинні дозволяти вам знову перейменовувати речі постійно, ніж якщо ти відчуваєш, що ти борешся з автоматичною марною машиною .

Це біль, і Apple подумала, що це виправлення в 10.10.2 та 10.10.3 - ми побачимо, чи допоможе більше патчів ...

Побачити:


5

Як згадують інші відповіді, ця помилка в Yosemite і, сподіваємось, її не буде, коли випустять 10.10.4. До цього часу у мене встановлена ​​наступна дія Maestro Keyboard, яка автоматично скидає ім'я системи щоразу, коли система прокинеться.

Гора Дискстація

Запускається будь-яким із наведених нижче:

На системному пробудженні

Виконує такі дії:

Сценарій оболонки

COMPUTER_NAME=Zephyr
sudo scutil --set ComputerName $COMPUTER_NAME
sudo scutil --set HostName $COMPUTER_NAME
sudo scutil --set LocalHostName $COMPUTER_NAME
sudo defaults write /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.smb.server NetBIOSName -string $COMPUTER_NAME

Відображення результатів у вікні.

У мене також є таке / in / sudoers:

ats     ALL=(ALL) NOPASSWD: /usr/sbin/scutil --set ComputerName Zephyr, /usr/sbin/scutil --set LocalHostName Zephyr, /usr/sbin/scutil --set HostName Zephyr, /usr/bin/defaults write /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.smb.server NetBIOSName -string Zephyr

тепер це приголомшливо! Шлях іти конкретним рішенням, а не махати рукою.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.