Чи є спосіб змусити Google Photos завантажуватись у фоновому режимі?


31

Нещодавно я завантажив нову програму Google Photos для iOS, і помітив, що мої фотографії завантажуються лише тоді, коли програма відкрита і у фокусі.

Фонове оновлення додатка увімкнено.

Чи є інша установка, яку я можу змінити, щоб змусити її завантажуватись, навіть коли я не використовую її? Інакше мені потрібно пам’ятати, щоб час від часу відкривати його, щоб безпечно створити резервні копії.

Це обмеження в iOS, яке неможливо обійти? Це щось, що слід запрограмувати в самому додатку, а це не так?


У мене був той самий випуск, але випуск 1.0.1, який вийшов вчора, здавалося,
вирішив

У мене є 1.0.1, але, здається, не завантажувати його під час роботи у фоновому режимі ... Я спробував Google+, він працює. Однак я хочу, щоб Google Photo працював, оскільки я не використовую Google+

Відповіді:


8

Просто переконайтеся, що функція оновлення додатка включена для Google Фото, увімкніть автоматичну синхронізацію, і коли ви перебуваєте на Wi-Fi І телефон підключений до джерела живлення ... воно продовжуватиме резервне копіювання. Основна проблема у людей - це не підключення вашого iPhone. :)


6
Де написано, що його потрібно підключити?
шим

6
Я встановив Google Photos 1.5.0.31340, і він непослідовно відчуває ті самі проблемні симптоми, які описані у вищезазначеному питанні. Я спробував усі пропозиції @Cenner згадує у наведеній вище відповіді, і єдине, що послідовно працює - це запустити Google Photos на передньому плані, не блокуючи iPhone. Я працюю на iOS 8.4 (12H143).
Джонні Юта

У випадку, якщо це має значення: я використовую опцію завантаження фотографій "Оригінальна / повна роздільна здатність".
Джонні Юта

Я також спробував пропозицію @ Марка (в іншій відповіді) та закриття та повторне відкриття Google Photos. Єдине, про що я ще не міг подумати - це перезавантажити iPhone.
Джонні Юта

Мій iphone увімкнено синхронізацію, працює по Wi-Fi і підключається щовечора, але не вдається синхронізуватись уже кілька днів. Потрібно відкрити додаток або увімкнути "Оновити фоновий додаток" відповідно до іншої відповіді.
Ед Рендалл

9

Тож у мене виникла та сама проблема, і вимкнути оновлення фонового додатка для Google Photos під програмою налаштувань, а потім увімкнути його, здавалося, для мене виправдано. Також, коли телефон знаходиться в режимі енергозбереження, фонове завантаження також вимкнено.введіть тут опис зображення


0

Google Photos не завантажує автоматично, коли фотографує фотографію; тож вам потрібно відкрити Google Photos для перегляду альбому, а потім налаштування дозволить оновити фон для Google Фото.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.