Як запобігти перегляду паролів брелоків із паролем iPhone?


9

Через Settings/Safari/Saved Passwords/нього можна переглянути всі збережені паролі, просто ввівши чотиризначний пароль на тих iPhone.

Чи все-таки можна використовувати паролі Keychain та автозаповнення, але не допускати доступу за допомогою чотиризначного коду (наприклад, вимагати повного пароля Keychain / iCloud), щоб той, хто знає ваш телефонний код, не мав доступу до всього вашого Інтернету паролі в простому тексті?

EDIT: можна встановити інший чотиризначний код як "шпильку брелока" через включення Settings/iCloud/Keychain/Advanced/"Approve with Security Code", але 4-значний код телефону все ще використовується для доступу до збережених паролів Safari, як зазначено вище ... Було б чудово, якби спосіб завжди вимагати «шпильку брелока» замість цього.

ПОВ'ЯЗАНО: аналогічна проблема в Mac OS X: Як запобігти побаченню збережених паролів Safari за допомогою пароля Mac? .


5
Це відмінний момент. Я щойно подав відгуки Apple, і всі інші, хто читає, також повинні ... Кілька людей знають мій чотиризначний пароль з різних причин, це не означає, що потрібно шукати мій пароль банку та читати його в простому тексті. apple.com/feedback
Тайсон

4
Ще одна вагома причина використовувати щось на кшталт 1password або еквівалент. Я не зберігаю паролі у веб-переглядачі.
КенБ

@Tyson - [інші повинні отримати автоматичне сповіщення] Я не збираюся проходити цю процедуру самостійно, тому що я не хочу ще один пароль / код, щоб пам'ятати ... але - Settings/iCloud/Keychain/Advanced/"Approve with Security Code"нижче це "Змінити безпеку Код ", який починається з запиту вашої Apple ID p / w .. Я відмінив у той момент, але хтось може захотіти дослідити далі ...
Tetsujin

Відповіді:


1

Я ненавиджу посилатися на невипущене програмне забезпечення, але відверто кажучи, рішення може бути для вас, щоб зареєструватися зараз у бета-версії iOS 9 або просто дочекатися його офіційного випуску. iOS 9 (принаймні у його поточному стані) дає можливість встановити спеціальний буквено-цифровий пароль замість знайомого 4-значного штифта.

Отже, якщо у вас є обладнання з можливостями сенсорного ідентифікатора, ви можете використовувати це для свого щоденного входу та резервувати більш складний пароль (навіть такий же, як ваш iCloud, як ви згадуєте) для захисту вашого брелока в разі крадіжки тощо.


2
iOS має алфавітно-цифровий пароль доступу з iOS 4. iOS 9 представив шестизначні числові паролі.
DDPWNAGE

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.