MBPr 2015, i7 2.5GHz i7 - екрани Daisychaining 2 Dell U2414H 61 [копія]


49

На це питання вже є відповідь тут:

Позначити це питання вже наявним питанням невірно, оскільки інше питання стосується MacBook Mac із сітківкою середини 2012 року, який працює 10.10.1 замість 10.10.3 / 4


Я думаю, що ромашка, пов’язуючи екрани DisplayPort в ОС X 10.10.4, неможлива через обмеження програмного забезпечення, визначені Apple.

Після Googling протягом декількох годин, витративши 1,5 години на розмову з підтримкою Apple і ще одну годину на розмову з підтримкою Dell, я не знаю, де ще знайти рішення, ніж тут.

Це моя проблема:

Щойно я придбав новий MacBook Pro Retina 2015 2.5 ГГц i7, 16 Гб оперативної пам’яті, NVIDIA GeForce 750M з ОС X Yosemite 10.10.3.

У мене є два екрани Dell U2414H 24 " .

Я хочу використовувати один з двох моїх портів Thunderbolt / DisplayPort з мого MacBook, щоб з'єднати обидва екрани через ланцюжок Дейзі. (Я знаю, що я міг легко підключити кожен екран до свого Thunderbolt / DisplayPort. Але мені потрібно використовувати один Thunderbolt / DisplayPort для мого адаптера Ethernet, тому у мене залишився лише один.)

Тож установка, яку я намагаюся запустити, виглядає наступним чином:

MacBook --(from mDP to DP)--> Screen 1 --(from DP to mDP)--> Screen 2

Однак щоразу, коли я підключаю такі кабелі, я отримую однакове зображення на обох екранах, тобто зображення відображається на обох екранах.

Я не розумію, чому це так. Якщо я підключую таку ж установку до машини Windows, вона справно працює. У той час як в Google, я знайшов статті, в яких сказано, що "Mac, що працює під керуванням Windows, буде ротувати ланцюгові монітори" .

Обидва екрани підтримують DisplayPort 1.2, а також MST (" DisplayPort 1.2 додала підтримку багатопотокового транспорту (MST), що дозволяє використовувати декілька моніторів через один роз'єм DisplayPort. "), І я включив Display Port 1.2 на обох екранах у меню .

Отже, оскільки машини Windows і MacBook під керуванням Windows підтримують цю налаштування, я зробив висновок, що це має щось спільне з запуском OS X. Я спробував завантажити новітні драйвери для своєї форми графічної картки Nvidia . Однак я дізнався, що Apple надає драйвери, а не Nvidia (« Драйвери Nvidia надаються Apple, і вони оновлюються з кожним оновленням обслуговування X X ».).

Тому я думаю, що Apple навмисно обмежує використання Display Port 1.2 на екранах, що не є Apple, обмежуючи цю функцію в драйверах.


Чи може це бути правдою?

Хтось має вирішення цієї проблеми чи знає, що робити?

Я намагався знайти драйвери з відкритим кодом для моєї графічної картки та свого MacBook, які б увімкнули цю функцію, або, можливо, деякі зламані драйвери, але мені ще не пощастило.


Оновлення 1: 3 червня 2015 року

Після того, як ще кілька годин знову погуглили Гуглінг, я вирішив перевірити твердження (посилання вище) про те, що MacBook під керуванням Windows здатний перетворити ланцюжок. Я встановив Windows 8.1 на своєму MacBook через Bootcamp.

При що працює під управлінням Windows 8.1 з реальними драйверами Nvidia, шлейфовому кілька моніторів через один порт Thunderbolt є можливим.

Отже, я роблю висновок, що Apple навмисно обмежує можливості OS X, щоб змусити клієнтів купувати свої дисплеї Thunderbolt, якщо вони хочуть функціоналу, який повинен бути можливим за звичайних дисплеїв, та порушуючи офіційні стандарти .

Я знову звернувся до служби підтримки Apple і зустрів дуже компетентного і корисного прихильника, який глибоко занурився в мою проблему. Він переніс цю проблему до європейського відділу технологій Apple, запитаючи, чому не можливо прийняття підключення моніторів портів дисплея в ОС X.

Я ще чекаю відповіді від департаменту, але це може зайняти до 5 днів, за словами прихильника.

Якщо я отримаю якусь відповідь, опублікую її тут.


Оновлення 2: 6 червня 2015 року

Сьогодні мій представник служби підтримки Apple подзвонив мені, щоб повідомити, що він отримав відповідь від європейського відділу технологій Apple. Однак департамент посилався лише на статтю підтримки Apple і цитував наступне "[...], оскільки кожен порт Thunderbolt може підтримувати один дисплей Mini DisplayPort". Тому вони могли лише міркувати, чому маргаритка не працює, але вирішили не робити так, як це не допоможе.

Тоді моя підтримка сказала, що ця відповідь не дуже задовольняє, і попросила подальшу допомогу.

Схоже, що ця проблема, що займається ромашкою, або не відома в Apple, і тому не вирішується ( можливо, ми можемо змусити Apple звернути увагу, спамуючи розробників за формою, згаданою нижче ), або Apple не хоче вирішити проблему, щоб змусити клієнтів придбайте дорожчий дисплей Apple Thunderbolt.


Я постійно підтримую цю тему для інших людей, які шукають в Інтернеті з тієї ж проблеми.

Якщо у вас виникають ті самі проблеми, то, будь ласка, заповніть форму зворотного зв’язку Apple і скажіть розробникам змінити поведінку macOS, що стосується відключення передачі.


1
en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/t/… Перший рядок із цієї сторінки створює основу для всіх питань монітора Dell-Apple, викладених далі: "Ми не перевіряємо наші монітори з будь-яке власне обладнання або програмне забезпечення Apple. "
dennismuijs

@dennismuys - Так, дякую за ваш коментар. Це правильно, це та сама інформація, яку я отримав від гарячої лінії підтримки Dell. Оскільки Dell не перевіряє свої монітори будь-якими продуктами Apple, вони не можуть допомогти у вирішенні проблем.
Робін

Чи ввімкнено MST на моніторах Dell в меню налаштувань монітора?

4
Я можу підтвердити в Windows 10, що обидва моїх монітора U2414H працюють прикуті з одного порту грому. Коли я завантажуюся в OS X 10.11.2, натомість я отримую дзеркальне відображення. Також відповідно до Інформація про систему> Обладнання> Графіка / Відображення мого монітора - телевізор. Є "зміни", які можуть це виправити, не впевнений, чи це дозволить прикувати, але я сумніваюся.
Гаррет

1
Просто дозвольте всім знати, що я спробував використовувати драйвери бета-версії Nvidia, сподіваючись, що це може бути вимкнено, але це все-таки не вийде
OrangeBox

Відповіді:


13

Apple не підтримує ланцюжок ромашок Display Port.

Використовуючи екрани Thunderbolt, це спрацювало б і тому, що екран Apple - це екран Thunderbolt, який працює. Те, що Windows підтримує ланцюжок DP Daisy, не означає, що Apple робить це навмисно, щоб змусити користувачів купувати їх монітор.

Отже ... Ніколи не приписуйте злобі того, що адекватно пояснюється дурістю.

Я б навіть не називав цю дурість, просто невіглаством або простим фактом, що ніхто в Apple не знав про цю ситуацію і не перевіряв її, або вони тестували її, і вирішили, що вона не коштує грошей.


Але якщо Apple "не знала про це ситуацію", те, що вони роблять, - це ігнорування офіційно визначених стандартів, оскільки "Інші вдосконалення [DisplayPort 1.2; додано автором] включають в себе кілька незалежних відеопотоків (ланцюгова зв'язок ромашки з декількома моніторами)" Multi- Трансляція потоку "( en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#1.2a ) або?
Робін

Чи рекламує Apple повну сумісність DP 1.2?
Мішель Мюллер

3
Якщо хтось читає тут: support.apple.com/en-us/HT202856, він говорить: "Відображається багатопотоковий транспорт (MST); Ці комп'ютери також підтримують багатопотоковий транспорт (MST) [...]" Отже, це показує, що MacBooks підтримує DisplayPort 1.2 або MST, але лише для ONE замість МІЛЬКИ дисплеїв, що суперечить офіційному стандарту.
Робін

Довелося дізнатися те ж саме з 2 дисплеями U2415. Дзеркальне відображення працює, але не поширюється. Однак працює під Windows. Ще краще, на роботі у мене є два кінопокази, які ромашками приковані -> Без проблем
Зли

4

На це вже відповідають у Apple Macbook Dual Monitor MST .

Apple нічого "навмисно не обмежує". Вони просто не додавали підтримку MST до OS X, оскільки їх обладнання не потребує. Фізичний роз'єм Mini DisplayPort на вашому Mac може працювати в двох режимах, один - сам DisplayPort. У цьому режимі ви можете підключити один монітор 4K 60 Гц до свого Mac. Або ви можете використовувати його в режимі Thunderbolt, коли на дисплеях використовується шина Thunderbolt, яка має два сигнали DisplayPort, мультиплексовані в потік, і кожен монітор отримує один сигнал - але це DP 1.1a, так що 4K 30 Гц або Full HD 60 Гц.


8
Але не ця стаття Apple , стан , що нові MacBooks зробити підтримку MST: support.apple.com/en-us/HT202856
Robin

1
Як вказує sj26 у цьому питанні, ланцюжок використовує MST, але підтримка MST не передбачає ланцюгової підтримки. Оскільки це питання стосується конкретного ланцюжка, на інше питання вже не відповідають.
Гаррет

2
Порти Thunderbolt 2 підтримують Displayport 1.2 і крім специфікації Displayport є підтримкою ланцюжка ромашок. Apple , робить підтримка MST підтримкою моніторів з dp1.2, але до сих пір не працює шлейфовому ... здається зручним нагляд
OrangeBox

2
Навмисне обмеження - проблема в ОС. В ОП зазначається: "MacBook під керуванням Windows може перетворити ланцюжок. Я встановив Windows 8.1 на свій MacBook через Bootcamp."
Ed of the Mountain
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.