Встановити додаток на зовнішній SSD і завантажити з зовнішнього SSD в ОЗУ?


2

Я хочу встановити деякі програми на зовнішній SSD, приєднаний через інтерфейс USB 3.0.

Як я знаю з сайту Apple, я можу перемістити свій iTunes та бібліотеку фотографій на зовнішній диск. ( підтримка яблучного посилання )

У мене є версія 128 Гб серії MacBook Pro, тому я хотів би передавати деякі дискові програми, що займають багато місця, на зовнішній SSD, наприклад, у бібліотеках.

Чи можу я встановити програми на зовнішній диск?

Якщо можливо встановити програми на зовнішній SSD, чи ОС завантажить дані звідти на внутрішню SSD для обробки або збирається завантажувати дані безпосередньо в ОЗУ?

Відповіді:


1
  1. Так. Деякі програми не дозволять вам встановлювати їх на накопичувачі, які не містять установки OS X, проте часто є способи зробити це вручну після встановлення, якщо це потрібна конфігурація.

  2. Деякі програми справді пишуть на внутрішній SSD, оскільки, мабуть, там встановлено OS X. Наприклад, папки "Бібліотека" містять параметри конфігурації та дані програми для більшості програм на вашому комп'ютері. Хоча ви можете обдурити додаток у написанні на зовнішній SSD, перемістивши його каталог / конфігурацію на зовнішній накопичувач, потім перетворивши символьне посилання на папку «Бібліотека». Це не гарантовано працює, але, як правило, працює просто чудово.

  3. У додатку, дані якого повністю містяться на зовнішньому SSD, не буде жодних підстав для доступу до внутрішньої. Дані завантажуються безпосередньо в оперативну пам'ять, жодного разу не торкаючись внутрішнього SSD.


Додаток до пункту №3 - якщо ваш домашній каталог та установка ОС знаходяться на внутрішньому диску, додаток може використовувати кеш диска та сховище налаштувань для внутрішнього диска. Дійсно: це складно.
Ян Ч.

0
  • 1) Так. Деякі програми можуть вимагати, щоб на зовнішньому накопичувачі була присутня операційна система.

  • 2/3) Цілком залежить від того, завантажуєтесь із зовнішнього SSD (в такому випадку ОС має бути встановлена). Якщо так, то всі операції з R / W будуть відбуватися на зовнішньому диску. Жодна активність вводу-виводу на внутрішньому накопичувачі не відбуватиметься, якщо згодом ви не захочете її встановити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.