Незвичайний значок дока, що з’являється в ОС X 10.10 Yosemite


22

Останнім часом у мене з’являється цей незвичайний «клон» піктограми Chrome, що з’являється в лівій частині моєї доки. Він виходить випадковим чином. Спочатку я подумав, що це нова функція, яка пов’язує сеанс iPad у Chrome із сеансом у Mac.

Положення дуже дивне (ліва сторона Finder). І кожного разу, коли я натискаю на нього, він просто відкриває випадковий комерційний сайт. Ось тоді мені стало підозріло.

Це нова функція, яку просто потрібно відключити, чи це шкідлива програма? Будь-яка ідея, як це зняти?

дивне спливаюче вікно


Чи можете ви нормально відкривати Google Chrome, не відображаючись ?? Підключений ваш iPad до комп'ютера? Спробуйте перевірити свої хромовані розширення, чи є щось.
TheBro21

Відповіді:


37

Це Handoff і природна особливість, коли пристрої OS X та iOS підписані в один і той же обліковий запис iCloud. Це працює, якщо у вас є iOS 8+ або OS X 10.10.x Yosemite. Якщо у вас є підтримувана програма, ви зможете відкрити її на своєму Mac, де ви зупинилися на пристрої iOS.

Схоже, ви в цей час працювали на своєму iPad Chrome.

Якщо ви хочете відключити Handoff на Mac, відкрийте «Системні налаштування» та виберіть «Загальні». Це прапорець із написом " Дозволити відмову ..." у нижній частині вікна.

Якщо Bluetooth вимкнено, Handoff також відключений.


Дякую @iProgram Мене хвилює те, що веб-сайт Chrome "передається" - це сайт, якого я навіть сам не відвідував. Я відчуваю, що одна з багатьох відкритих вкладок в iPad може запускати спливаюче вікно. Я більше спостерігатиму за схемою. Вже задоволений тим, що це не зловмисне програмне забезпечення.
Роніксус

1
Можливо, це посилання, відкрите з іншого веб-сайту, яке іноді перенаправляє вас.
iProgram

Це досить справедливо, але це досить дратує те, як він постійно показує і ховається, показує і ховається (і я не знаю, чи це тільки моє, чи це так, як це працює). Я вимикаю це просто тому, що його супер відволікає.
Кріс Адамс

-2

Це, мабуть, називається Хандофф. Якщо ви перейдете до системних налаштувань, то загалом ви можете вимкнути Handoff. Відключення Bluetooth також працює.

:)


Це додає жодної інформації, яка вже не була краще пояснена у прийнятій відповіді.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.