USB 3 HDD на дисплеї Apple Thunderbolt


1

У мене є Apple Thunderbolt дисплей і дійсно люблю його - тільки, що USB-порти тільки USB 2!

я прочитав це питання , але чи є якісь нові розробки щодо підключення накопичувача USB 3 до порту грому на моніторі Apple Thunderbolt?

Я міг би купити зовнішній грім hdd замість цього, але різниця в ціні між USB 3 і приводами блискавки досить істотна. Крім того, я не знайшов доступних житлових приміщень.

Будь-які пропозиції?


Apple використовує USB 3.1 (також званий USB-C), який не такий же, як USB 3. Він не зворотно сумісний з Thunderbolt. Але якщо ви можете почекати кілька місяців, то на ринку з'явиться новий продукт, щоб вирішити це за розумною ціною.
Buscar웃

У новітніх моделях. У мене в кінці 2013 MacBook сітківки і, наскільки я знаю, вона має 3.0. І я не думаю, що мені потрібно 3,1 для зовнішнього Sub 3,0 HDD.
Rainer

USB 2, в той час як він може підтримувати деякі специфічні дисплеї USB, не має можливості для повної підтримки дисплея, оскільки USB 2 сповільнюється. USB 3 проти Thunderbolt знову полягає в тому, що диск Thunderbolt дуже швидкий (так швидко, як ваш вбудований SSD), тому різниця в ціні. USB-C ще швидше і більш універсальний, ніж Thunderbolt, тому Apple тепер пропонує його як єдиний плагін на моделях 2015 року.
Buscar웃

Чому я шукаю адаптер від thunderbolt до USB 3 є підключення USB 3 HDD через адаптер до порту молний на монітор Apple Thunderbolt.
Rainer

USB 3.1 і USB-C - не одне й те саме. USB-C - це специфічний тип оборотного штекера для USB (подібно до USB стандарт-А і мікро-В ). USB 3.1, реалізований компанією Apple, є USB 3.0, перейменований в 3.1 Gen1, і сумісний з USB і USB 2 (у той час як USB-роз'єм типу C не використовується, оскільки він фізично відрізняється від USB / USB2 / USB3 портів). USB 3.1 Gen1 (5Gbps) не швидше, ніж Thunderbolt v1 (10Gbps), не кажучи вже про Thunderbolt v2 (20Gbps). USB 3.1 Gen2 на частоті 10 Гбіт / с еквівалентний Thunderbolt v1, але жоден з пристроїв Apple не має цього порту.
tubedogg

Відповіді:


1

У мене є USB / eSATA 3 4-bay жорсткий диск корпус підключений до мого Mac Mini (наприкінці 2012 року) через Kanex KTU10 Thunderbolt до адаптера eSATA + USB 3.0 . В даний час він підключений до порту eSATA на корпусі, але KTU10 також підтримує USB 3. Це було підключено з середини березня, і я не мав жодних проблем з ним.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.