Як запустити діагностику на iPhone?


3

На даний момент мій iPhone натупив мене. Це iPhone 6 з найновішою версією iOS. У мене Mac, який працює під керуванням Yosemite і останніми iTunes. Я не можу зрозуміти, що не так, тому метод діагностики був би чудовим. Я не маю доступу до геніального бару тощо.

Спочатку індикатор wifi залишився сірим. Тоді, здавалося, виникали дивні проблеми із зарядкою. Тоді у нього були моменти відключення (колись він навіть з’явився із синім екраном), але це може бути аж до зарядки. Це все сталося протягом кількох годин.

Потім перейшов до зарядки лише логотипом яблука. Я припускав, що мене накрутили.

Через кілька днів (я був у відпустці, коли все це знизилося), я ввімкнув це, і, здається, він працює як нормально, хоч із сірим Wi-Fi. Це дозволило мені зробити резервну копію, що було приємно. Я скидаю мережеві з'єднання - не радість. Я скидаю інші настройки - ніякої радості. Мені довелося чекати пізніше, щоб повністю відновити телефон, і до того часу мені залишився невідповідний телефон, який ніколи не виходив за межі логотипу Apple.

Я підключився до itunes і нічого не отримав, поки не перевів його в режим DFU. iTunes взяв його і я спробував відновити. Спочатку я отримав помилку 4013, потім спробував ще раз і отримав 4005. Я продовжую отримувати 4005 і не можу вимкнути телефон із екрана "підключення до iTunes".

Дійсно не знаю, де мій телефон, тому метод діагностики був би чудовим.


2
4005 та 4013 - це помилки USB. Спробуйте інший кабель, інший порт. Видаліть усі концентратори USB. support.apple.com/en-gb/HT201444
Tetsujin

Відповіді:


1

Діагностична функція на iphone, здається, не має можливості користувача. Apple може віддалено посилатися на це, натискаючи профіль на свій пристрій, припускаючи, що він може як завантажуватися, так і мати можливість приєднатися до мережі.

Профіль спричиняє появу нового елемента в

Налаштування ➔ Конфіденційність ➔ Аналітика

Коли ви натиснете на це, тести запустіть і негайно відправте результати назад агенту підтримки, і я припускаю, що вони теж десь записані в базі даних.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.