Як відключити виклик FaceTime iPhone на OS X за допомогою ярлика?


10

Під час використання FaceTime в OS X 10.10 для ініціювання дзвінка за допомогою iPhone, чи є ярлик, який дозволяє мені відключити виклик з клавіатури?

телефонний дзвінок у Facetime

Чи є комбінація клавіш (або спосіб встановити ярлик), щоб запустити функцію " Відключення звуку" ?

Відповіді:


11

Так, ти можеш! Ось такі кроки:

 1. Відкрийте Automator і створіть службу Automator, за допомогою однієї дії запустіть AppleScript, що містить такий код:

  Висока Сьєрра і пізніші:

  tell application "System Events" to tell process "Notification Center"
    if checkbox "Mute" of window 1 exists then
      click checkbox "Mute" of window 1
    end if
  end tell
  

  Сьєрра і раніше :

  tell application "System Events"
    if checkbox "Mute" of window 1 of application process "FaceTime" exists then
      click checkbox "Mute" of window 1 of application process "FaceTime"
    end if
  end tell
  
 2. Встановіть сервіс на отримання "без вводу" та на роботу в "будь-якій програмі", збережіть його з ім'ям, яке ви обрали.
 3. Тепер перейдіть на вкладку Ярлики в налаштуваннях клавіатури в системних налаштуваннях та натисніть на Послуги. Новостворена послуга повинна знаходитися внизу, під вибраним вами ім’ям. Клацніть на сервісі, потім натисніть на "Додати ярлик" праворуч і вкажіть ярлик на свій смак.
 4. Можливо, вам доведеться надати Автоматизатору та / або FaceTime доступ у розділі «Доступність» на вкладці «Конфіденційність» у налаштуваннях безпеки та конфіденційності.

Це воно! Тепер у вас повинен бути налаштований сервіс, прив’язаний до вибраного вами ярлика, до якого можна отримати доступ з будь-якого місця.


Спасибі - це геніально! Мені довелося дозволити Automator використовувати допоміжні сервіси в System Preferences, щоб це працювало, але після цього він працює чудово! Я призначив їїCtrl+Alt+M
nwinkler

Моє задоволення! Думаю, додам це як четвертий крок для повноти.
Вільям Т Фроггард

В El Capitan (OS X 10.11) мені довелося внести такі зміни, щоб сценарій працював: 1. Мені довелося змінити два екземпляри "прапорець" у сценарії на "кнопку". 2. Щоб використовувати в якості ярлика, мені довелося надати FaceTime, а не Автоматизатору, доступ у розділі «Доступність» на вкладці «Конфіденційність» параметрів безпеки та конфіденційності. (Але якщо ви хочете протестувати сценарій від Automator, то йому теж потрібно надати доступ.)
Норма

Я 10.11.6, і "кнопка" не працювала, але "прапорець" все-таки зробив. Мені довелося надати FaceTime доступ.
KJ3

1
Наведений вище сценарій не працює на High Sierra, оскільки вікно FaceTime потім є частиною Центру сповіщень і більше не є додатком FaceTime. На High Sierra ви можете використовувати:tell application "System Events" to tell process "Notification Center" to click checkbox "Mute" of first item of windows
Sevy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.