Масштабування тексту зовнішнього дисплея та компонентів інтерфейсу користувача


9

У мене є кінець 2013 року Retina Macbook Pro, який управляє монітором 4K Dell P2815Q 28 "4K (на 30 ГГц). Мені хотілося б, щоб масштабувати компоненти інтерфейсу, зберігаючи роздільну здатність монітора, а не:

  • Використовуйте повну роздільну здатність з крихітними шрифтами та компонентами інтерфейсу користувача
  • Використовуйте масштабний режим HiDPI 1920x1080, який не забезпечує достатньо місця на екрані (хоча текст чудовий і чіткий).

Наразі у мене є зовнішній монітор:

параметри зовнішнього відображення 4K монітора

Мені б хотілося, щоб я міг масштабувати показ екрана для екрана Retina MBP:

Параметри відображення сітківки MBP

Я знайшов безліч дописів, що пояснюють, як увімкнути всі рішення на вкладці "Масштабований". Це не рішення, яке я шукаю, оскільки воно не робить компоненти шрифту / інтерфейсу менше, зберігаючи чітку роздільну здатність.


Я не впевнений, чи працює будь-який із старих режимів масштабування. До того, як Apple випустила Mac з дисплеями Retina, вони випустили ряд версій OS X, які мали HiDPI, доступний розробникам. Ви можете змусити вашу систему в цих режимах, навіть якщо у вас не було реального екрану сітківки. Погляньте сюди , щоб побачити , якщо який - небудь з цих робіт stackoverflow.com/questions/12124576 / ...
Lee Joramo

Гм - я розгублений - "масштабування" насправді просто масштабує елементи інтерфейсу користувача, зберігаючи фактичну роздільну здатність 4K. Чи можете ви опублікувати зображення, щоб продемонструвати, чим ви незадоволені, коли використовуєте масштабований режим?
Jeef

Привіт @Jeef, я не задоволений нестачею місця, яке надає масштабування 1920x1080 (компоненти інтерфейсу та текст занадто великі, тому я не можу вмістити все, що хочу на моніторі), але наступний крок - 4K 3840x2160 , де текст і піктограми кривошипно сприймають. Мені потрібно дозволити 4K, але з масштабуванням десь між цими двома крайнощами.
spikeheap

Мій досвід роботи з 32-дюймовим дисплеєм Samsung через Displayport / Mini Displayport такий: Native 4k роздільна здатність працює, але він непридатний, оскільки інтерфейс невеликий. Налаштування HIDPI на 1920x1440 теж не є рішенням, тоді це дуже хороша роздільна здатність (повний 4 к), але інтерфейс величезний, непридатний для використання ... Отже, на даний момент я не в змозі знайти режим відображення з повною роздільною здатністю, який має гідний інтерфейс розмір, масштабований до 150%, як це можливо з дисплеями сітківки ... Хтось вирішив це?
Ларс

Привіт @Lars, на жаль, це обмеження обладнання. Здається, OSX відмовляється надавати вам опцію будинку на півдорозі через вашу відеокарту. Використовуючи 5K iMac, я отримую додатковий параметр "Масштабований" розміром 1440x2560, який я і мав після, але я ніколи не працював над цим 13 MB "2013" MBP ні через DisplayPort, ні через HDMI. t виглядає дивовижно: текст трохи м'якший, ніж повний або 1/2 роздільної здатності (1080p), і це дійсно помітно поруч із екраном 5К.
spikeheap

Відповіді:


5

Я виявив, що MacBooks досить лунає, коли мова йде про кілька моніторів. Однак я виявив, що якщо натиснути клавішу опції під час вибору радіо-кнопки масштабу, ви отримаєте більше варіантів для 4-моніторних моніторів.

Також відключення кабелю HDMI здавалося, що скинути Mac, щоб він визнав, що монітор підтримує більше дозвіл.


Привіт @Don, я щойно бачив те саме для свого 5K iMac, тому, здається, це залежить від вашої відеокарти. Дякуємо, що вказали на це.
spikeheap

4

Можна отримати Larger text...More Spaceповзунок масштабування для Dell P2815Q за допомогою входу HDMI, а не DisplayPort. Я не впевнений, чому, але при зміні з'єднань на панелі налаштувань:

Dell P2815Q через HDMI

Це гарний початок, але це також кінець дороги. Масштабовані параметри (unknown)-> 1280x720-> 1920x1080-> 3840x2160, так що режим не забезпечує додаткових роздільних можливостей або режимів масштабування через входи міні-DisplayPort і DisplayPort.

Схоже, що (поки що) немає автоматичного способу масштабування компонентів інтерфейсу між 1920x1080 та 3840x2160, що досить неприємно, оскільки один занадто великий, а другий занадто малий. Варто зазначити, що це лише проблема, якщо ви перебуваєте на великих 4K-екранах і потребуєте екранного простору: P2815Q в 1920x1080 (масштабується) - це чудова резолюція, про яку можна писати, але не настільки велика, як розробник програмного забезпечення, який потребує багатьох вікон на тому ж екрані.

(Досить бідне) вирішення полягає в тому, щоб змінити розмір шрифту програм, з якими ви працюєте, але якщо ви часто відключаєте штепсельну вилку та працюєте на екрані сітківки MacBook Pro, вам потрібно повернути їх назад.


2
Будь-які нові висновки через 3 роки? Трюк кабелю HDMI навіть не працює на моєму Mac Mini.
Себастьян

На жаль, ні, я закінчив 27-дюймовий 4-дюймовий монітор iKac iMac та 24-дюймовий 4-дюймовий Dell, у якого досить щільні DPI, щоб не натерти грати, але я ніколи не знайшов хорошого рішення з MacBook Pro
spikeheap

0

Здається, це залежить від моделі mac https://support.apple.com/en-us/HT206587

Можливо, маркетингова стратегія дозволить використовувати цю функцію на певних брендах. Мій MacBook має сітківку, тому він має можливість "режиму HiDPI". Але яблуко не дозволяє мені використовувати цю готову функцію. Вони, безумовно, знають про це.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.