Не вдається встановити Windows 8?


0

Гаразд, тому це перший раз, коли я встановлюю операційну систему, що не працює на Mac. Але все пройшло так:

Спочатку я завантажив драйвери на USB-накопичувач 4 Гб. Потім я створив розділ на 300 Гб на своєму жорсткому диску. Я поклав на комп'ютер свій SuperDrive із встановленим компакт-диском Windows 8 і завантажився, я пройшов процес інсталяції, і тоді він сказав, що з моїм форматом жорсткого диска щось не так.

Потім я форматував його в NTSF і знову завантажився, після чого він поскаржився на те, що мій жорсткий диск є MBR і що йому потрібно бути GPT, тому я просто вирішив продовжити завтра і відформатувати свій диск знову через інсталяційний компакт-диск.

Отже, сьогодні я знову спробував завантажувати комп’ютер, але на першому кроці програма інсталяції просто сказала, що він не може знайти мої драйвери, тому я перезапустив ОС X і перезавантажив драйвери і спробував ще раз те саме. Я спробував змінити свій USB та SuperDrive з USB-2 на USB-3, але це також не вийшло.

Тепер, коли я завантажуюся, він просто говорить:

несистемний диск

натисніть будь-яку клавішу для перезавантаження

І я намагався перезавантажити 3 рази, але все одно просто отримую це повідомлення. Вважається, що це складно встановити Windows? Що я можу зробити? Я просто хочу пограти в гру.


Будь-яка причина, яку ви не використовували та виконували вказівки програми завантаження.
Ruskes

Це я і зробив, що змушує вас думати, що я цього не зробив?
DisplayName

@Buscar 웃 SD Я переслідував це все на шляху, де він сказав, що накопичувач повинен бути NTFS. Я спробував переробляти все це знову сьогодні, але він все ще просто говорить мені, що це не NTFS. Наскільки я можу прийти лише за допомогою BootCamp.
DisplayName

Вибачте, моє непорозуміння. Саме те, як ви написали своє запитання, змусило мене повірити, що ви це зробили вручну. Чи можете ви скористатися "списком дискутилів" у терміналі, щоб ми могли побачити, як виглядає ваш HD.
Ruskes

Яка модель вашого Mac? Від цього залежить правильна процедура. Крім того, чи знаєте ви, чи ваша версія Windows 32 або 64 бітова.
Девід Андерсон

Відповіді:


1

Додаток Bootcamp допоможе вам створити інсталяційний носій з ISO та належний розділ. Не потрібно створювати його вручну.

Я б видалив той розділ, який ви створили, розгорніть ваш об'єм Mac назад у відкритий простір, а потім відтворите USB-накопичувач за допомогою BootCamp. Він повинен попросити встановити ISO носія Windows для встановлення і використовувати драйвери в додатку, щоб пропустити файли драйверів у інсталяційний носій. Вам знадобиться USB-накопичувач 4 Гб (мінімум, більший - це добре). Створення USB-накопичувача на інсталяцію займає деякий час (30-40 хвилин у деяких випадках), після чого запустіть завантажувальну камеру та дотримуйтесь підказок.

Це дасть вам графічний інтерфейс для зміни розміру вашого розділу Mac. Після цього він буде належним чином відформатувати його та поставити необхідні завантажувальні файли Windows на диск, а потім завантажить вас у інсталятор Windows.

Якщо ви дотримуєтесь цих інструкцій, то все повинно працювати для вас нормально, якщо тільки на диску не існує нестандартного розташування розділів.


Ось що я зробив, і це просто говорить мені, що накопичувач повинен бути в NTFS. Але я використовую компакт-диск Windows-8, а не ISO.
DisplayName

Дуже дивно. Я б спробував це з ISO і зробив завантажувальний USB-ключ. Дискова утиліта зробить ISO з носія інсталятора Windows. Як тільки це буде зроблено, запустіть через bootcamp ще раз і скажіть йому, щоб створити носій для встановлення з вашого файлу DMG. Якщо він не бачить файл DMG, змініть розширення файлу на ISO.
Стів Чемберс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.