Ipod classic пошкоджений, тому стерте все з нього за допомогою утиліти диска


1

Таким чином, моя класика ipod була пошкоджена, і я десь читав, що ви можете використовувати дискову утиліту, щоб стерти все з неї (я читав десь, що це було необхідне). Зараз мій комп'ютер не реєструє його як iPod, а як без назви на моєму домашньому екрані. Я боюся, що я видалив усе зі свого ipod, включаючи власне програмне забезпечення для ipod! Коли я підключаю iPod до свого ноутбука, він відкривається, але iPod не відображається на екрані. Що робити, будь ласка, допоможіть !!

Відповіді:


5

Ви можете дотримуватися варіантів усунення несправностей тут , і якщо вона все ще не працює, повідомте нас про це.

Це також звучить так, що існує можливість виходу з ладу жорсткого диска в цьому iPod. Використовуючи діагностичний режим, чи можете ви дати нам інформацію про тест SMART "Пам'ять"?


1

Якщо ви перебуваєте на Mac, переконайтеся, що ви відформатували жорсткий диск iPod як "Extended, Journaled". Для Windows використовуйте Fat32. Він названий "без назви", оскільки це ім'я за замовчуванням, яке використовується при переформатуванні будь-якого диска. Ви можете перейменувати його вручну, клацнувши піктограму накопичувача в Finder. В iTunes знайдіть iPod у серії лівих значків або спробуйте натиснути кнопку еліпсису (.). Якщо ви все ще не можете побачити iPod, будь ласка, прокоментуйте його ще раз.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.