Які маки сумісні з OS X 10.11 El Capitan?


20

Чи є список офіційно підтримуваних Macs для OS X El Capitan?

Я прошу приготуватися, якщо якесь обладнання, яке підтримується на Yosemite, не підтримується El Capitan?


4
Це питання не є темою? Якщо я правильно розумію, Ель Капітан не публікується для громадськості, тому він явно виходить за межі цього веб-сайту. Перегляньте наш довідковий центр , зокрема apple.stackexchange.com/help/on-topic ("Будь-ласка, утримуйтесь від запитань про .... Попереднє випуск, бета-версія доступного програмного забезпечення") та meta.apple.stackexchange.com/q / 1712/24154 ("Ні - OS X 10.11 El Capitan не публікується для громадськості. ... Як правило, не задайте питань щодо програмного забезпечення, яке не публікується.") Та meta.apple.stackexchange.com/q / 1331/24154 . Я неправильно зрозумів?
DW

1
Зауважте, що якщо ви завантажуєте El Capitan через загальнодоступну бета-версію Apple, Apple накладає NDA (вимога конфіденційності). Вимоги Apple включають: ~ "Загальнодоступне бета-програмне забезпечення - це конфіденційна інформація Apple. Не публікуйте публічно інформацію про загальнодоступне бета-програмне забезпечення та не обговорюйте публічне бета-програмне забезпечення з іншими особами, які не входять до програми програмного забезпечення Apple Beta." ~
DW

2
@DW та інші. Ми не застосовуємо НДА чи інші угоди, хоча багато хто відмовиться голосувати або дивуватися, чому люди їх порушують. Репутація багато в чому базується на тому, наскільки надійні ваші відповіді в очах підгрупи "громади", яка вирішила голосувати. FYI - Перераховані характеристики не захищені NDA або увійти, оскільки Apple опублікувала їх у відкритому Інтернеті.
bmike

1
@bmike, я дуже добре розумію, що ми не застосовуємо NDA ... але це не моя суть. І FAQ, і Мета-питання, з якими я пов’язаний, здаються чіткими твердженнями, що ставить це питання поза темою. Див. Apple.stackexchange.com/help/on-topic : "Будь ласка, утримуйтесь від запитань про ... програмне забезпечення, яке надається лише в рамках NDA". Ось чому я згадав про NDA: El Capitan - це "програмне забезпечення, надане лише в рамках NDA", тому запитання про це виглядає поза темою. Дивіться також інші мої аргументи. Як це питання не порушує правила, викладені в довідковому центрі та в питаннях, з якими я пов’язаний?
DW

2
@DW Не всі питання поза темою. Якщо поставити тонкий понтон, це стосується того, що Apple оголосила, а не самої ОС . Йдеться про обладнання та якщо люди можуть почати планувати осінь . Йдеться не про використання нової ОС. Найкраще було б обговорити це конкретне питання на Ask Different Meta, якщо ви хочете детальніше або обговорити.
bmike

Відповіді:


32

Якщо ви хочете читати чайні листя, початкова бета-версія для розробника OS X v10.11 підтримує такі Mac:

  • iMac (середина 2007 року або новіша версія)
  • MacBook Air (наприкінці 2008 р. Або новіші)
  • MacBook (пізній алюміній 2008 року, або початок 2009 року або новіший)
  • Mac mini (на початку 2009 р. Або новіші)
  • MacBook Pro (середина / пізно 2007 року або новіші)
  • Mac Pro (на початку 2008 р. Або новіші)
  • Xserve (на початку 2009 р.)

Джерело: ОС X v10.11 Примітки до випуску для розробника Beta 1 .

Жодних офіційних вимог Apple не публікує.

Про ваше останнє запитання, ні. Немає маків, підтримуваних Yosemite, які не підтримуються El Capitan.


5
В основному, це той самий список обладнання, який підтримувався Mac OS X 10.10.
Патрік Макмахон

Зараз є офіційні вимоги, опубліковані Apple. Вони відповідають цій відповіді. Їх можна знайти в цьому документі підтримки та на сторінці El Capitan Як встановити
Метт

11

Варто зазначити, що кожен Mac, який підтримує Mountain Lion (10.8), також підтримує Mavericks (10.9), Yosemite (10.10) та El Capitan Developer Beta 1 (10.11). Системні вимоги в El Capitan навряд чи зміняться до вимог бета для розробника.

Однак деякі функції можуть бути недоступні в попередніх системах. Повідомляється, що Metal, наприклад, може працювати лише з новішими графічними процесорами.


1
Справді, Metal, ймовірно, підтримуватимуться лише на GPU, представлених з 2012 року: apple.stackexchange.com/a/191078/11600
Coyote
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.