Як я можу використовувати Split View в OS X 10.11 El Capitan?


13

Я завантажив попередній перегляд для розробників OS X El Capitan і я намагаюся використовувати нову функцію роздільного перегляду "бічний бік". Однак я не можу визначити правильний заклик його використовувати.

Як розмістити дві програми поруч у повноекранному розділеному режимі на El Capitan?


Будь ласка, включіть точну версію збірки, щоб ми могли вам найкраще допомогти
bmike

Відповіді:


8

Здається, я робив це неправильно. Я не бачу способу ввімкнути розділений екран із двох повноекранних вікон під час управління місією. Я також не бачу способу ввімкнути це з двох звичайних вікон. Але якщо у вас є одне повноекранне вікно та одне звичайне вікно, ви можете перетягнути звичайне вікно на повноекранний екран в управлінні місією, і це створить перегляд розділеного екрана.

Я успішно спробував це з Safari, Finder та Chrome.


Так було показано у публічній демонстрації WWDC
користувач151019

Що я не можу відтворити, це це з основного повідомлення WWDC, який, схоже, не покладається на єдине повноекранне вікно в управлінні місією: ak-hdl.buzzfed.com/static/2015-06/8/13/imagebuzz / webdr11 /…
emmby

Також виявляється, що обидва додатки повинні підтримувати весь екран як пробіл. Спочатку я намагався перевірити це за допомогою TweetBot, який має стару кнопку максимального збільшення стилю, а не кнопку повного екрану, і це не спричинило б створення розділеного перегляду.
Скотт Сувей

6

Щоб функція розділеного екрана була доступною, "Дисплеї мають окремі простори" потрібно включити в системних налаштуваннях управління місією:

Будь ласка, зверніть увагу, що вимкнення потрібне, якщо цей параметр вимкнено.


1
це було рішення для мене, дякую. це ніде не було зазначено ...
цезарсол

6

Це вже не попередній перегляд для розробників. Щойно знайдене нами рішення:

Натисніть та утримуйте зелену кнопку повної екрана, перетягніть поточне вікно вліво / вправо на екрані та виберіть друге вікно для другої половини екрана.


Так, я успішно зробив це таким чином. Всі додатки в моєму Mac працюють.
Зої Рова

0

Я шукав, щоб зробити це, але я протестував його і працював (магія?) Ви повинні натиснути на зелену кнопку на вікні і зробити перезавантаження після встановлення El Capitan :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.