Чи є аналізатор простору диска, який дозволяє зберегти образ диска?


1

Я бачив, що існує багато різних програм для OSX, які дозволяють візуалізувати дисковий простір та переглядати дерево категорій як індекс - JDiskReport, DaisyDisk, Disk Inventory X тощо. Я хотів би мати можливість зберегти зображення диска та дерево каталогів, яке ці програми генерують для подальшого використання та перегляду. Хтось знає, чи допускає таке застосування такого роду? Я не можу знайти цю інформацію в онлайн-специфікаціях цих програм. Дякую.

Відповіді:


0

Ви можете просто сфотографувати частину вікна, яка містить те, що ви хочете command + shift + 4, і скористатися курсором для вибору, або використати command + shift + 4потім space barі вибрати все вікно.


Гаразд, можливо, я був трохи неточним у своєму питанні. Я використовую термін "образ диска" для перегляду всього індексу, який можна переглянути. Я не особливо зацікавлений у графічному зображенні. Хоча дякую за допомогу.
jensmtg

0

Я провів ще кілька досліджень і з’ясував, що принаймні JDiskReport має цю функціональність.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.