Чому мій MacBook Pro вже використовує своп-пам'ять?


21

У мене в минулому 2013 році MacBook Pro 13 "з 8 ГБ пам'яті. Останнім часом мій MacBook Pro використовує своп-пам'ять, коли у неї достатньо вільної пам'яті. Це нормально, і чи можу я щось з цим робити? Також, коли у мене є лише сафарі та скажімо, Xcode open він використовує 99% оперативної пам'яті. Це нормальна поведінка?

введіть тут опис зображення


@ Марк Я буду тримати це відкритим - інше питання не зосереджене на свопі як симптомі. Я думаю, що це дещо інше, щоб гарантувати додаткові відповіді, які можуть не відповідати на пов'язане питання.
bmike

Відповіді:


18

Це нормальна поведінка. Ви не маєте жодних проблем із пам’яттю на екрані вище. Я підозрюю, що трапляється те, що OS X створює якусь заповнювач для сортування, щоб активувати обмін пам’яттю, а не фактично використовувати тут swap memory. Я ніколи не бачив нуля в розділі пам'яті підкачки, якщо тільки я не перезапустив і відкрив вікно "Монітор активності" свіжим, і навіть тоді я рідко бачу нуль.

Що стосується Mavericks та Yosemite, то, як ОС використовує пам'ять, трохи змінився. По суті, ОС забирає всю пам'ять, а потім керує нею в міру необхідності. Отже, наш традиційний спосіб перегляду звіту про пам'ять у "Моніторі діяльності" насправді не дійсний. Завдяки цьому Mavericks додав манометр «Тиск пам’яті», щоб дати уявлення про те, коли у вас є обмеження, викликане пам’яттю. На екрані екрану у вас зелений тиск пам'яті. Детальніше див. Цю відповідь .

Ars Technica в своєму огляді Mavericks чудово описує це «стиснення пам’яті»:

http://arstechnica.com/apple/2013/10/os-x-10-9/17/


Добре сказано. 256 Кб свопу є помилкою округлення і навіть може бути просто заповненням, щоб переконатися, що файл підкачки існує і відкритий. Якщо в системі не вистачає файлових ручок чи ресурсів пізніше, коли цей файл створений та відкритий, це може забезпечити більшу стабільність та відновлення з кращих справ.
bmike

2

Відповідно до того, що я можу зрозуміти з вашого скріншоту (я не знаю вашої мови), ви використовуєте лише 256 КБ простору підкачки, що нічого. Я б не хвилювався, якщо тиск у вашій пам'яті не підніметься


Наразі це дійсно 256 Кб, але іноді він використовує 120 Мб або більше, якщо є якась вільна пам'ять.
Бас

Я б сказав, що це нормально, мій Mac працює вже майже 6 днів, і я використовую ~ 200 МБ свопу, встановлено 16 ГБ оперативної пам’яті та 24% тиску пам’яті (зелений)
Brethil

@Bas Задайте наступне питання, коли ви помітите, що обмін росте. Ви можете запустити vm_stat 60або навіть 300протягом інтервалу, а потім побачити, як виглядає підказка, і завантажити другий знімок монітора активності, що показує регістр підкачки.
bmike

1

Вам потрібно буде стежити за використанням пам'яті та свопом, оскільки створений файл swap, щоб мати можливість зрозуміти, чому створений swap. Виходячи з того, що ви описуєте в тексті та на екрані, я нічого не бачу.

Щодо того, чому був створений своп, якщо вважати, що у вас була вільна оперативна пам’ять. ОС може перейти на своп на основі прогнозних заходів. Наприклад, можливо, ви запустили Photoshop, який мав кілька великих файлів зображень, які автоматично відкривалися з попереднього сеансу. ОС бачила, що раптом з’явився великий попит на оперативну пам’ять, і перемістив деякий невикористаний вміст оперативної пам’яті, щоб поміняти місцями на очікувані потреби.

Або ваша програма резервного копіювання ненадовго працювала у фоновому режимі, зробила величезну кількість контрольних сум і порівнянь файлів і створила великі структури даних на основі оперативної пам’яті, підштовхуючи інший контент на обмін. Потім програма резервного копіювання випустила свою оперативну пам'ять і повернулася до сну.

Mac OS X (і більшість сучасних ОС: Windows, Linux та ін.) Дуже розумні щодо автоматичного використання кешу, заміни, стиснення пам'яті та інших методів для максимально швидкої роботи системи. Я дійсно не переймаюся цим питанням, якщо ви не побачите, що Монітор активності повідомляє, що тиск пам'яті знаходиться в зоні жовтого або червоного.

В даний час у мене є MacBook Pro 2010 року 13 ", який має 16 Гб оперативної пам’яті. Я багато працюю над використанням оперативної пам’яті. (Веб-розробка, обмін даними, запуск одночасно багатьох важких додатків.) Навіть з 16 ГБ я іноді натисніть на Жовту зону для тиску пам'яті, але я мушу сказати, що це рідко є проблемою, оскільки Mac OS X дуже добре розміщує ресурси за потребою.

Хоча для роботи мені потрібно 16 Гб оперативної пам’яті, ви повинні знати, що таке оновлення не позбавлене негативів. Додаткова оперативна пам’ять істотно скорочує час роботи акумулятора як при активному використанні, так і в сну.


0

Ваш Mac працює на Unix (сертифікована Single Unix Specification 2003), і ця ОС працює вже понад 40 років. Основні компоненти (наприклад, управління пам'яттю) записуються, оновлюються, налагоджуються та відшліфовуються людьми, які є остаточними фахівцями в цій галузі. Apple, маючи більше грошових коштів на руках, ніж казначейство США, може дозволити найняти абсолютно найкращих.

Тож, якщо ви не маєте принаймні доктора наук з теоретичних інформатики та не написали свою дисертацію щодо процесу на рівні ядра та управління пам'яттю, перестаньте турбуватися про управління пам'яттю. У мене на робочому столі 24Gb, і він все ще використовує своп. Це стосується мене зовсім не.


3
Ви маєте рацію, але це не відповідає на моє запитання. Я не кажу, що люди, які зробили ОС, не знають, що вони роблять. Моє запитання було, чи це нормальна поведінка, і мене цікавить, чому це робиться. Тому що це не має сенсу для мене , щоб використовувати SWAP , якщо там ще є деяка пам'ять доступна ..
Bas

Моя думка, що все, що відбувається під кришкою, є нормальним. Якщо ваш диск не заповнений через абсолютно приголомшливі обсяги свопу, вам слід вважати причину тому, що менеджер пам'яті вирішив, що це потрібно.
Павло

1
Це майже повністю помилково. macOS не має в ньому оригінального коду Unix, він використовував деякі * BSD та Mach частини і може бути сертифікований POSIX. Однак управління VM-сторінками майже повністю є кодом Apples, і вони додали багато нестабільності в останніх випусках, модифікуючи його як додавання vm_compression. Також теоретична інформатика не стосується цих дуже практичних питань. Останнім часом вони смокчуть розробку ОС.
безсонник

Смішна відповідь. Я впевнений, що у них є експерти, які будують весь продукт, але помилки трапляються, і вони дуже сильно розбираються.
chrismacp
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.