Проблема з кабелем SATA?


0

У мене MacBook Pro 8,2 (15 дюймів, початок 2011 року) під керуванням Yosemite (з увімкненим шифруванням). У мене є дивна проблема, яка, здається, стосується мого завантажувального диска (Samsung 840 Pro SSD).

Система працює чудово, але коли я намагаюся перезавантажитись, вона ніколи не завантажується. Він просто чекає декількох секунд, а потім з'являється блимаючий значок папки запитання. Якщо я утримую клавішу опцій, щоб отримати запит пароля EFI, а потім перелічити приєднані диски, я можу вибрати правильний диск (там зазвичай є лише один внутрішній диск), і він, здається, успішно завантажується в 100% часу.

Я бачив, що багато людей мають проблеми з кабелем SATA на цій моделі. Чи може мій кабель SATA бути поганим, але не мати помітних проблем при нормальній роботі або завантаженні з меню завантаження? Якщо ні, то що ще може спричинити цю проблему? Чи є рекомендована утиліта для перевірки кабелю?

Відповіді:


1

Немає програмної утиліти для перевірки несправності кабелю.

ваші симптоми незвичайні і можуть вказувати на проблеми з NVRAM, що завантаження в селектор завантаження дозволяє змусити EFI вибрати завантажувальний пристрій вручну. Я б запам’ятав PRAM (завантажувальний пристрій COMMAND, OPTION, P, R) і дав би йому тричі потроху.

Якщо цього не вдалося спробувати скинути SMC (вимкніть Mac, вийміть акумулятор, я натискаю кнопку живлення пару разів, але Apple каже, що вам не потрібно, знову вставте акумулятор та живлення) і подивіться, чи це робить це.

Якщо не вдатися до цих двох речей, я би заробив зустріч з генієм у вашому Apple Store Дружнього сусідства і подивіться, що вони кажуть.

Вони поставлять діагноз, навіть якщо у вас немає гарантії, і скажуть, скільки коштуватиме виправлення.


Гаразд, завтра спробую ці речі. Що стосується геніального бару, вони завжди доставляють мені клопоти, тому що я маю третій привід. Будь-які стратегії, щоб змусити їх працювати зі мною і визнати, що це навряд чи пов’язане з самим приводом? (зауважте, що у мене немає гарантії)
Ерік Марш

Я завжди зависаю на старому накопичувачі / оперативній пам’яті, якщо це можливо, тому я можу повернути його назад, коли я заночу його в Apple. Тож, якщо можливо, перегляньте поточний привід на старий та замініть його перед поїздкою в Apple ...
Стів Чемберс

Скидання PRAM, схоже, вирішило проблему. Дякую!
Ерік Марш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.