Як отримати шлях, який можна пройти до файлу чи папки?


1

Я вже бачив багато питань і відповідей про те, як скопіювати шлях файлу чи папки за допомогою Automator.

Мені особисто подобається використовувати опцію копіювання в меню дій у верхній частині вашого пошуку, оскільки це дасть вам шлях, який можна використовувати як посилання:

Знімок екрана пошуку

Ви можете вставити це посилання у свою електронну пошту. Його можна натискати, щоб одержувач міг натиснути на нього, і точне розташування файлу буде відкрито.

Але ... хтось знає, чи є спосіб скопіювати цей шлях автоматично в електронному повідомленні за допомогою Automator? Я знаю, як створити електронну пошту в Automator, але я можу скопіювати лише "читабельний" шлях у нього, який не можна натиснути ...


Хіба це не шлях на вашому mac, і це не буде шлях до інших?
Марк

Щоправда, якщо вказати локальний файл. У компанії, в якій я працюю, ми всі працюємо на сервері з мільйонами файлів у безлічі папок і папок. Якщо я скопіюю звичайний спосіб, я отримаю пробіли. Наведений вище спосіб копіювання дає мені% 20 замість цього, що робить його доступним для натискання.
Maartenvant

Різниця: smb: // nl01vf006 / Маркетинг / Сезон 15 1/15172 Запити на франшизу / 15172004 Південно-Африканська Республіка Нові події evite / WKT / JPG / 15172004 Південно-Африканська подія Нові події e-vite 1.jpg
Maartenvant

і: файл: // localhost / Томи / Маркетинг / Сезон% 2015% 201/15172% 20Франшиза% 20запити / 15172004% 20Півні% 20Африка% 20Новий% 20Приїзд% 20Евент% 20евіт / WKT / JPG / 15172004% 20Південний% 20Африка% 20Новий% 20 Прибуття% 20Event% 20e-vite%
201.jpg

@Maartenvant - я використовував цей метод для копіювання шляхів до файлів у Mac весь час і чудово працював. Але я нещодавно перейшов на MacOS HighSierra, а мій Outlook - на V16.11 (я, мабуть, не оновлювався 2 роки до цього). Тепер ця функція вставки для копіювання більше не працює :( Будь-які оновлення про те, як змусити її працювати знову?
Aneta

Відповіді:


2

Ви можете розглянути можливість використання мови сценаріїв для цього. Я створив просту програму JavaScript для автоматизації, яка може виконати цю роботу (її також можна досить легко реплікувати в AppleScript):

finder = Application('Finder')
finder.includeStandardAdditions = true
file = finder.chooseFile()
path = String(file).replace(' ', '%20')

Потім ви можете використовувати цю pathзмінну для створення нового вихідного повідомлення в пошті.

Крім того, ви можете використовувати це як блок "Запустити Javascript" в Automator, а потім використовувати його результат у повідомленні Нової пошти (у такому випадку вам потрібно буде додати return pathдо кінця сценарію).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.