як видалити вже імпортовані фотографії з iPhone у додатку MacOS X Photos?


12

Я не можу знайти спосіб видалити раніше імпортовані фотографії з iphone у додатку Фото (версія 1.0 (209.52.0)). Зауважте, що є прапорець для видалення зображення відразу після імпорту, але я шукаю спосіб видалити раніше імпортовані фотографії, не потребуючи їх повторного імпорту. Як правило, фотографії автоматично імпортуються через iCloud, тому, коли я відкриваю додаток "Фото", не має сенсу повторно їх імпортувати. З iphoto це було можливо, але, мабуть, не з новим додатком для фотографій. Хтось раніше розмістив те саме питання, і було запропоновано одне рішення: OS X - Як я можу видалити фотографії зі свого iPhone за допомогою програми Photos після імпорту?

Тим не менш, це не працює для мене, кнопка видалення відсутня на сторінці імпорту. Швидше за все, ця функція зникла з оновленням. Більше того, коли я вибираю зображення, зображення зображення-> видалити (у перекладі з французької версії) є сірим.


У відповіді на пов’язане запитання для видалення не використовуються фотографії, він використовує Capture Image, на якому немає сторінки "імпорту"
Tetsujin

@Tetsujin 1) Ви можете імпортувати в каталог для захоплення зображень. Не впевнений, чи це забиває фотографії (ніколи не пробував). 2) ОП просила видалити фотографії. Ось і все, що я забезпечив
Багата Гомолка

Відповіді:


7

Ви спробували використовувати Image Capture ?

Підключіть телефон. Виберіть його з пристроїв. Виберіть фотографії, натисніть маленький значок "ні" (коло з лінією через нього) біля нижньої частини вікна та видаліть фотографію. Також добре видаляти фотографії, які ви навіть не хочете на фотографіях.


Я виявив це дуже неприємно. Я не отримував опцію "видалити з пристрою" у Фотографіях, що призводить до накопичення дублікатів на моєму iphone 5. У мене також не було включено icloud для фотографій. На щастя, вище пропозиція відкрити "Захоплення зображень" та видалити фотографії з iphone таким чином.
Том

Зауважте, що зображення Capture можна знайти в корені каталогу додатків станом на macOS 10.12.3
Грант Хамфріс

2

Якщо однакові зображення вже є у Фотографіях (наприклад, завдяки попередньому імпорту з My Photo Stream), він не повторно імпортуватиме їх. Він імпортує лише нові товари. Насправді кнопка на екрані імпорту у Фотографіях говорить "Імпортувати всі нові фотографії", якщо на пристрої також є фотографії, які вже імпортовані.

У Фотографії немає способу видалити вже імпортовані фотографії з iPhone, як це було в iPhoto. Єдиний спосіб - видалити їх за допомогою програми Фото на самому пристрої.


Дійсно, ви можете імпортувати лише нові фотографії. Тим не менш, якщо ви це зробите, то вже імпортовані фотографії не видаляються з iphone. Якщо я вирішив повторно імпортувати попередньо імпортований матеріал, його можна буде стерти з iphone, але він дублюється у бібліотеці фотографій на mac ... Я сподіваюся, що Apple випускає виправлення для цього!
Ben2209

Я не бачу, щоб кнопка "Імпорт" навіть не відображалася, якщо всі елементи на iPhone вже є в бібліотеці фотографій.
tubedogg

вам потрібно вибрати принаймні зображення з телефону (на вкладці імпорту). Потім увімкнено кнопку імпорту вибраних елементів (у перекладі з французької).
Ben2209

Моя думка полягала в тому, що Photos за замовчуванням не повторно імпортує повторювані зображення. Більше того, щоб відповісти на запитання - те, що ви запитуєте, неможливо, принаймні, не зараз.
tubedogg

2

Спробуйте відключити iCloud Photo Library на телефоні. У мене це було ввімкнено, і мені було цікаво, чому піктограма "Видалити елементи після імпорту" відсутня, і "Захоплення зображень" показало значок блокування проти всіх елементів та приховало кнопку видалення.

Після того, як я відключив iCloud Photo Library, відключив телефон, відновив і перезапустив Фотографії та Зйомку зображень, піктограма видалення знову з’явилася.

Робочий процес, який я роблю, полягає в тому, щоб повернутися назад і переконатися, що я повторно перебираю всі фотографії, поставте галочку "видалити елементи після імпорту" та повторно імпортувати їх знову. У мене в альбомі будуть дублікати, але я почуваю себе безпечніше.

Подальше читання: http://www.howtogeek.com/219092/why-cant-i-delete-photos-off-my-iphone-anymore/


0

Це проблема. Новий додаток Photos повторно імпортує фотографії, які вже були імпортовані через iCloud. Спершу їх потрібно вибрати, а потім виділити кнопки. Якщо ви встановите прапорець "видалити з iPhone", він очистить їх від iPhone (добре!), Але тоді у вас з'явиться дублікат у додатку "Фото" (НЕ добре).

Ця зморшка надає вам два варіанти: вимкніть iCloud та імпортуйте їх старим способом або залиште iCloud і видаляйте фотографії з iPhone вручну.


Я не використовую iCloud, і у мене є ця проблема, тому я не впевнений, що це проблема iCloud.
Майкл Р
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.