Мій iPhone продовжує включати та вимикати зарядку під час зарядки, як це виправити?


51

Коли я заряджаю свій iPhone 4 на своєму ноутбуці, він починає заряджатися, але потім продовжує і вимикає зарядку, навіть якщо її не торкаються. Це стягує штрафи за допомогою зарядного пристрою або будь-яких комп’ютерів, які я використовую в коледжі.

Які речі заважають Mac заряджати підключений iPhone, щоб заряджання можна було відновити?


3
Порт не брудний, кабель не зламаний, Macbook Pro заряджається. Кожне "рішення", яке я бачу в Інтернеті, НЕ є проблемою в моєму випадку. Це здається, що програмний збій чи щось таке. Хтось пояснить, що відбувається ... БУДЬ ЛАСКА!
Майкл Вуд

У мене ця проблема (здавалося б) абсолютно випадково. Іноді це трапляється, коли мій iPhone (6S плюс) підключений до мого Macbook Pro, іноді - коли він підключається до розетки на розетці живлення (через блок блоку зарядного пристрою USB). Іноді це заряджає просто штрафом, іноді робить це постійним увімкненням / виключенням. Здається, немає жодної рими або причини щодо ЧОМУ це відбувається. Він схильний робити танець "вмикання / вимкнення" за послідовною схемою на деякий час, а потім він зупиниться - просто заряджається нормально близько хвилини - і потім знову повертається до танцю "вмикання / вимкнення". SOOOO дратує!
Майкл Вуд


1
Та ж проблема. Так дратує. Apple, виправте ваші помилки!
GN.

У моєму випадку виявилася проблема з портом мого MacBook Pro. Коли я підключаю iPhone через інший порт, він працює чудово.
Хашим Ахтар

Відповіді:


79

Запуск цього терміналу працював для мене: (він запитає пароль вашого користувача)

sudo killall -STOP -c usbd

Це призупиняє клопіткий процес, а не вбиває його взагалі, як підказують інші відповіді. Різниця полягає в тому, що macOS не намагатиметься його автоматично відкрити і знову спричинить проблему.

Запуск sudo killall -CONT usbdбуде відновлено процес, якщо щось вимагатиме цього.

Тестовано на: iPhone 7 (iOS 11) + MacBook Pro Late 2013 (10.13.6)


Окрім проблем із програмним забезпеченням, є велика ймовірність, що кабель хоча б частково пошкоджений, тому він може працювати для німих зарядних пристроїв живлення, але не для MacBook, який також покладається на шпильки даних USB.


Також це може статися, коли будь-який пристрій потребує оновлення. Мене попросили "Встановити оновлення для підключення до пристрою?" раніше, і якщо я не приймаю, це питання трапляється.


2
Це працювало на мене, тоді як вбивство usbd (у Monitor Monitor) не робило.
Адам

7
Ти мусиш жартувати мене. Це спрацювало :)
Вандан Патель

Це працює для мене! Дякую.
Дмитро Колеснікович

1
Чи можливо, що першопричиною може бути не оригінальний провід?
Алекс Аморалес

Дякую, це добре спрацювало з моїм iphone 6s, (ios 12.4) на Macbook pro (MacOS Mojave)
Hriju,

16

Примусовий вихід із цього процесу usbdзмусив цю помилку остаточно відійти на моєму MacBook Pro 2017 року.


8

Напевно, у вас є накопичення ворсу / сміття в порту зарядного пристрою (блискавки) телефону. Використовуйте пластиковий або дерев’яний зубочистник, щоб акуратно вискоблювати всередині порту. Не використовуйте скріпки для паперу або будь-які інші металеві предмети! У мене був такий самий випуск із дворічним iphone 6 і він отримав достатньо ворсу, щоб в’язати светр. Зараз він заряджається без перешкод.


1
чоловіче, це мені допомогло. У мене є кабель iphone, який я використовував лише для налагодження iphone (50 разів або близько того), і він почав вимикатися / вимикатися, коли я сьогодні його підключив - я навіть подумав, що яблуко може визначити вік кабелю і відключити його, але тоді я знайшов вашу відповідь і це дуже допомогло. Дуже дякую. Я також пропоную інтенсивно підключити USB / вимикання кілька разів після очищення
godblessstrawberry

7

Підключіть телефон. Відкрийте додаток Monitor Monitor. Шукати "usbd". Клацніть Вийти, а потім примусити вийти.


1
omg - ЦЕ - у мене ця проблема була роками ..... Чому ???
Bysander

1
У вас повинен бути підключений iPhone, коли ви вбиваєте процес, або MacOS просто запустить його під час підключення телефону.
weberc2

3

Рішення Анкіта Чахеда дозволило мені знайти вирішення. Це насправді не рішення, оскільки Apple все ще має програмну помилку, але ви можете зробити наступне:

  1. Зупинити iTunes (дуже важливо)

  2. Знайдіть і убийте "usbd" процес у списку процесів (не повинен працювати)

  3. Приєднайте iPhone


Як ти вбиваєш usbd? Його кореневий процес
GN.

@GN sudo killall -STOP -c usbdвідповідь вгорі!
ankii

Зупинити програму Music Music - це було важливо справді. Зараз це не стягує плату, але я можу використовувати Android Studio.
Слава

2

У мене однакова проблема з iPhone XS та двома різними Mac, і не пощастило жодному з рішень, які працювали на інших людей.

Я нарешті вирішив вирішити сьогодні:

Він працює, поки я підключаю його до USB-концентратора , підключеного до мого Mac. (Так, я серйозно. Це навіть не повинно бути активним хабом, я просто використовую пасивний $ 10, а iTunes і Xcode працюють як шарм.)

Також працює завантаження мого Mac у Windows (через завантажувальний табір), а потім його підключення. Варто, якщо ви просто хочете створити резервну копію в iTunes і перенести її на панель Genius.


Дякуємо, проблему вирішено. Використовував USB-концентратор на macbook і через це підключав телефон. Все працювало чудово. Хоча спочатку вбив usbd. Вбити процес не вийшло. потім спробували з USB концентратором. Тому спробуйте спочатку вбити usbd (див. Попередню відповідь), а потім спробуйте з концентратором USB. Сподіваюся, це спрацює. Удачі. (Працював для iphone 4s: ios9.3.5 на Macbook pro mid2015, Mac OS Mojave)
Hriju,

0

Ваш комп'ютер не дає йому достатньої потужності


Як я можу дати їй більше сил?
Аамір Алі

Ви не можете через комп’ютер. Або використовуйте новіший комп’ютер або використовуйте настінний зарядний пристрій
Mitchell D

Це новий ноутбук, який я придбав лише кілька тижнів тому, і єдина причина, що мені потрібен підключення до мого ноутбука - це те, що мені потрібно оновити свої ітуни
Аамір Алі,

Ви все одно можете оновлювати вміст свого телефону через iTunes, навіть якщо телефон не заряджається. Ви пробували з іншим USB-кабелем?
Мітчелл D

Він починає підключатися до мого ноутбука, але потім вимикається і постійно, ні, як я щойно купив цей кабель usb кілька тижнів тому.
Аамір Алі

0

Я знайшов рішення цієї проблеми (я також певний час боровся з цим). Це в основному тому, що macbook намагається створити з'єднання даних з iphone через порт USB. Ось деякі речі, які, здається, працюють у моєму випадку:

  1. Використовуйте розширювач USB, а потім підключіть iphone до нього.
  2. Або змусити вийти з програми itunes, а потім підключити iphone.
  3. Або Виймання iphone із програми itunes.

Я зрозумів, що це не проблема ні через кабель, ні через зламаний порт USB (тому перестаньте це змінювати). Просто зупиніть процес з'єднання даних між iphone та mac, використовуючи вищевказані 3 способи або будь-який інший спосіб, який ви знайдете. Повідомте мене, чи працює він.

Дякую.


-1

Я придбав захисний чохол для живлення Fre Power для iPhone 6s (лютий 2016). Для зарядки корпусу потрібно використовувати кабель мікро USB, а не кабель блискавки. У мене була така ж проблема, як у Ааміра Алі. Накинь мені горіхи.

Але ви праві. Скористайтеся потужним зарядним пристроєм, і проблема "ON / OFF" заряджання зникає. Той самий кабель вдома не працював із зарядним пристроєм для запалення сигар у вантажівці / авто, хоча це модель 5,4 Амп Белкина. Або так вони констатують.

Під час живлення через зарядні пристрої високої якості та високого підсилювача проблема зникає. Тип кабелю або модель, здається, не має значення. Тільки джерело живлення.

Життєзахист був "приємним", але не має гарної технічної відповіді на цю проблему. "Ви повинні використовувати наш кабель та зарядний пристрій." Хм.


-2

Це сталося зі мною з iPhone 5c. Те, як я стягував плату, знаходився під грою книг (6 або близько того). Ми пішли до Apple Store, щоб подивитися, чи зможемо це виправити, але вони сказали, що виправити це буде коштувати дорожче, ніж власне телефон. Тож я закінчила лише отримання нового телефону. Але якщо ти не хочеш цього робити, як я сказав, ти можеш зарядити його під стопкою книг з однією внизу


Придушення вібрацій не відповідає на питання ОП, чому і як його зупинити.
ankii
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.