Чи може середина 2015 року Macbook Pro запустити 3 зовнішніх монітора? [дублікат]


23

У мене в середині 2015 року MacBook Pro, і я хочу запустити три зовнішні монітори - здається, вони живлять лише 2 з них. Я можу, здається, виконувати будь-яку комбінацію, але лише дві. Я живлю їх через 1 X грому до двигуна, 1 X грому до VGA та 1 XHDMI.

Це можна зробити?


Отже, тепер ми знаємо, що в середині 2015 року MBP не підтримує три монітори. Хтось знає, яка була остання модель MBP, яка підтримувала три монітори?
Харріс

@Harris він може підтримувати 3 зовнішніх монітора, дивіться відповіді нижче прийнятої відповіді.
Доусон Тот

Якщо ви знайдете його, ви можете придбати Zotac ZT-DP2HD. Це, по суті, обманює ваш Mac, щоб думати, що у вас є один широкий монітор, а не два. Він підключається до порту дисплея та виводить на два порти HDMI. Єдиний реальний мінус - це додатки на весь екран, які не працюють, як ви очікували, але чудово підходять для додаткової екрани нерухомості. Він добре працював зі моїм старим MacBook Air.
ingh.am

Відповіді:


5

Ви можете запустити лише 2 зовнішніх монітора плюс третину через AppleTV! Якщо ви хочете, ви також можете запустити LCD MacBook Pro, досягнувши таким чином конфігурацію 4 моніторів.

Ця відповідь випливає з особистого досвіду та технічних деталей Apple. У мене така ж модель, і я протестував всі можливі комбінації, також пробуючи пасивні та активні DVI-з'єднання.


Виходячи з цієї відповіді, я придбав яблучний телевізор, щоб запустити 3 монітора на MBP в середині 2015 року. На жаль, це працює не так чудово, як я сподівався, особливо для когось, як я, що за комп’ютером цілий день. Щоразу, коли мій комп'ютер лягає спати, мені доводиться знову підключатися до Apple TV, а коли я це роблю, часто розташування моніторів неправильне, і мені доводиться їх переставляти знову. І часто миша не працює відразу на Apple TV. Загалом, не гарне рішення ІМО
Харріс

У мене є 2015 MBPR з чіпсетом Intel Iris Graphics, і мені вдалося відобразити на двох зовнішніх моніторах, як з кабелем mini-DisplayPort to DisplayPort, так і з інтегрованим екраном MBP. Я також спробував за допомогою кабелю DisplayPort до HDMI, але він не працював. Використання третього монітора з портом HDMI без перетворення (HDMI в HDMI) також НЕ працює.
Бгонді

1
Ця відповідь технічно не є правильною. Можна, як детально описано в інших відповідях, керувати 3 зовнішніми моніторами без використання телевізора Apple.
Доусон Тот

15

ТАК. Це можна зробити, якщо ваш MBP має додатковий графічний чіп І ви використовуєте Displayport як один з входів монітора. Клацніть на "Про цей Mac" "Системний звіт" "Графіка / Дисплеї" і подивіться, чи є у нього 2 графічних мікросхема, одна з яких "AMD Radeon R9 M370X"

Моє експериментування навчило мене цьому:

 1. MBPR 2012 року з додатковою графічною мікросхемою здатний управляти 2x TB-DVI + 1x HDMI
 2. 2015 MBPR з єдиною інтегрованою графікою може керувати лише 2x будь-якої комбінації, як показує плакат (він не може керувати комбінацією у №3 нижче)
 3. 2015 MBPR з додатковою графічною мікросхемою НЕ МОЖЕ управляти 2x TB-DVI + 1X HDMI, але МОЖЕТ управляти 1x TB-DVI + 1x TB-DisplayPort + 1x HDMI, як вказано тут.

Я не знаю, що змінилося між 2012 + додатковою графікою та 2015 + додатковою графікою, щоб вимагати, щоб один із дисплеїв використовував вхід дисплея (проти DVI / HDMI / VGA). Хотілося б, щоб я мав спосіб отримати ще один монітор ...


Я уникнув отримання нового монітора, отримавши "Active Mini DisplayPort (Thunderbolt) на адаптер HDMI". Тож у вашому випадку візьміть один із кабелів TB-DVI та замість цього підключіть активний адаптер до свого ноутбука, а потім перейдіть від HDMI-DVI до свого дисплея.
Доусон Тот

Наступне також працює без проблем: 1x HDMI і 2x TB-VGA без проблем (MacbookPro11,5, з AMD GPU). Про це йдеться у моніторі 4K (через TB-DP) та 2 моніторах 1080p (1 TB-DVI, 1 HDMI-DVI). Цікаво, що жодна інша комбінація лише для цифрових технологій не працює (VGA / DB25 є аналогом). Спробував 4K монітор на HDMI, потім два інших на TB-DVI, і він не відображатиметься на третьому меншому моніторі.
Джон V

5

Мені вдалося це зробити з моїм 15 15 rMBP 2012 року. Я щойно перейшов до 15-ти мільйонних кілометрів 2015 року, і я не сподівався на менший досвід; однак, мені ще не вдалося успішно підключити 3-й зовнішній монітор. Я використовую 3 монітори 1920 x 1080, підключені Thunderbolt → DVI x2 та HDMI → DVI x1.

Я тільки що досяг 4-х моніторних налаштувань (включений дисплей rMBP). Ось моя настройка:

 • MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, середина 2015 року)
 • AMD Radeon R9 M370X 2048 Мб
 • OS X 10.10.3
 • TB1 порт - адаптер від TB до DVI
 • Порт TB2 - кабель Mini DisplayPort до DisplayPort
 • Порт HDMI - адаптер HDMI для DVI

Середня температура процесора знаходилася в межах 50-70 градусів при звичайній обробці з відкритими понад 10 додатками. Коли я починаю компілювати код, я бачив, як він вдарився на 100 градусів, але як тільки обороти вентиляторів збільшуються, він повертається до діапазону 50-70.


яка була хитрість досягти цього? HDMI переходить на DVI або TB-DP - монітор? Мій 2012 рік працював ідеально, але я щойно отримав 2015 рік, і я маю те саме питання з цією установкою: 3x 1080p монітори - TB1-DVI, TB2-HDMI, HDMI-HDMI
MKN Web Solutions

3

Ви можете запустити від 3 до 4 зовнішніх моніторів (4 або 5, включаючи головний екран). Це робиться через USB. За замовчуванням у вас можуть бути лише два зовнішніх монітора, включаючи ваш рідний дисплей. Але є спосіб додати більше.

Ось як це зробити:

 1. Отримайте адаптер USB до HDMI (це служить зовнішньою відеокартою, яка витягується з вашого процесора).
 2. Підключіть адаптер до USB-порту
 3. Підключіть свій HDMI до адаптера та підключіть до монітора. Це так просто. Ви також можете отримати адаптери для порту дисплея, VGA, DVI.

Це відео демонструє кроки вище.

https://youtu.be/w8gE-ckBwjE


Це було зроблено з Macbook Pro у середині 2015 року, як зазначено у запитанні? Тому що саме ця модель має проблеми із запуском трьох зовнішніх моніторів.
Харріс

Відеокарта USB повністю не залежить від інших моніторів. Швидкість оновлення нижча, і, на мій досвід, зовнішній вигляд дисплея (наприклад, конкретні кольори) не збігатиметься точно з монітором, керованим за допомогою внутрішньої відеокарти - навіть якщо монітори однакові. Єдине, що не дозволило б йому працювати в середині 2015 року MBP, це якщо його драйвер не працює на версії OS X, яку ви працюєте.
Stan Kurdziel

Який продукт ви використовували? Я спробував той від DeLock (62617), і він не вийшов із коробки під ОС X 10.11. Він працює, хоча при встановленні програмного забезпечення "Відображати посилання" з: displayylink.com/downloads/file?id=776 .
Адріан Заугг

0

Правильний спосіб досягти цієї мети - це ромашка ланцюжок дисплеїв

Підключення дисплея до комп'ютера Підключіть другий дисплей до першого дисплея Так далі і так далі.

Хитра частина - знайти належний зв'язок, але це можливо.


На жаль, ви не можете розмаїти ланцюг нетуберкульозного дисплея, якщо між ними немає ще однієї туберкульозу, це відоме обмеження. Тож це насправді не спрацює.
ZekeDroid

Якщо у нього не було проявів туберкульозу, ОП не вказав
фінгаз
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.