Проблеми з iPhone 5s


0

Я тільки що отримав новий iPhone, тому що мій інший зламав & amp; Мені було цікаво, як перенести мою інформацію (фотографії, контакти) на новий телефон? Мій зламаний iPhone був підкріплений ... Я зробив це раніше, але я забув кроки.

Відповіді:


1

Припускаючи, що у вас є iCloud резервне копіювання, оскільки ви позначили своє запитання тегом "iCloud".

Якщо ваш старий iPhone був підкріплений за допомогою iCloud, тоді ви просто запустите Керівництво з налаштування (те, що ви бачите, коли ви вперше запускаєте новий iPhone), і перейдіть до деяких основ, як мова, і підключіть його до мережі Wi-Fi. Після цього вам буде запропоновано налаштувати телефон як новий iPhone, з резервної копії iTunes або з резервної копії iCloud. Виберіть iCloud резервне копіювання. На наступному кроці вам потрібно буде ввести облікові дані для входу Apple-ID. Після цього ваш iPhone почне завантажувати дані, і він самостійно подбає про все.

Керівництво з налаштування легко дотримуватися. Просто прочитайте уважно та дотримуйтесь інструкцій.


1

Ви повинні відновити ваш новий iPhone, так що ви можете отримати "Відновити в iCloud BackUp" варіант, otherwhise ви тільки отримаєте вашу основну інформацію (контакти, нотатки, App Documnets і потокове фото, і все це, якщо ви їх включили).

Отже, якщо ви хочете отримати BACKUP у новий телефон, відновіть його спочатку, а потім ви можете зробити це, якщо ви бажаєте, щоб дані входили з вашим iCloud Backup в App Settings.

Ви можете звернутися до цієї документації: https://support.apple.com/kb/ph12521

Сподіваюся, що це допоможе.


Якщо це допомогло, будь ласка, придивіться до вибору найкращої відповіді. Таким чином обидва отримують винагороду
Karlo A. López
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.