Не вдається надіслати повідомлення з iPod користувачам із пристроями, що не належать до Apple


4

У мене є iPod touch 5, і він не дозволяє мені надсилати повідомлення користувачам, які не входять у Apple. Я намагався знайти допомогу на багатьох веб-сайтах, але мій iPod все ще не дає мені текст, який не є користувачами Apple.

Відповіді:


7

IPod може надсилати лише iMessages, а не SMS. iMessage - це послуга від Apple, яка працює лише на пристроях Apple. Можна регулярно надсилати SMS із iPod, якщо у вас iPhone із тим же Apple-ID та в тій же мережі Wi-Fi. Якщо у вас немає iPhone, усі повідомлення надсилаються з вашої електронної адреси, а не з номера телефону.


3

Для того, щоб мати змогу надсилати традиційне текстове повідомлення, вам потрібен доступ до мережі мобільних телефонів (і спосіб "оплати" за повідомлення - зазвичай це частина вашого SIM-договору PAYG тощо). IPad або iPod touch може надсилати iMessages, але не зможе надіслати текст, якщо він не пов’язаний із iPhone з дійсним мобільним SIM-карткою.


2

Хоча інші відповіді в основному правильні, ви можете використовувати додаток сторонніх розробників. Спробуйте Google Hangouts / Google Voice (ваш номер телефону Google Voice пов’язаний з ідентифікацією вашої відеокімнати) або Pinger, а також інші (пошукайте в магазині додатків "SMS" або "додаток для текстових повідомлень").

Ці програми призначать номер телефону, щоб ви могли надсилати та отримувати SMS-повідомлення.


@moshe спасибі за редагування, але Ваша інформація була неправильною.
Тайсон

0

Хороші новини, так, ви можете надсилати звичайні текстові повідомлення на ваш ipod touch. Існує щось, що називається google voice, все, що вам потрібно, це обліковий запис google.

  1. Перейдіть до google voice .
  2. Налаштуйте свій новий безкоштовний номер телефону.
  3. Завантажте голосовий додаток Google на ipod touch. Тепер ви готові йти, ви можете телефонувати та відправляти текстові повідомлення на дотик ipod за допомогою голосового додатка google.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.