Протокол пробудження на Лані


1

Який протокол WoL використовує OS X?

Намагається пояснити. Коли я використовую OS X на своєму Mac Mini, і він буде спати, він автоматично прокидається при отриманні будь-яких пакетів (наприклад, коли я намагаюся підключитися через SSH).

Тепер я використовую Debian Jessie на своєму Mac mini, і коли я запускаю, ethtool -i eth0отримую

Supports Wake-on: g
Wake-on: g

Що означає лише активність магічного пакету, що підтримується карткою.

Чи є драйвери Linux, щоб розбудити свій Mac, наприклад, про отримання запитів доступу до SSH?


WoL насправді не є яблучною річчю, а також не магічні пакети, en.wikipedia.org/wiki/Wake-on-LAN Чи справді питання "як налаштувати Debian Jessie на Wake-on-LAN?"
Тайсон

Вибачте, моя англійська мова не настільки тонка, але питання "як увімкнути WoL для будь-якої діяльності (не лише магічного пакета) в Джессі на Mac mini".
SimWhite

Відповіді:


0

Mac реєструється з сонником проксі-сервера Bonjour, коли він переходить у сон. Bonjour Sleep Proxy (BSP) може бути маршрутизатором AppleTV, Apple, або вбудованим у стеки Ethernet останніх Macs. BSP видасть себе за Mac і продовжить рекламувати послуги. Якщо інша машина намагається підключитися до однієї з рекламованих служб, BSP надішле чарівний пакет, щоб розбудити Mac.

Один сервіс, на який приділяється особлива увага, - ssh, тож якщо ви спробуєте перетворити ssh на Mac, який спить, але зареєстрований у BSP, BSP розбудить Mac.

Для того, щоб мати цю роботу в Linux, вам знадобиться програма на Linux, яка може зареєструвати вікно Linux у BSP, коли він переходить у режим сну. Схоже, SleepProxyClient зробить це:

Ці сценарії дозволяють вашому серверу, що не належить Apple (або NAS), економити енергію, переходячи до сну, якщо він наразі не використовується. Але SleepProxyServer миттєво знову його розбудить, використовуючи Wake on Lan (WOL), якщо буде запрошена одна з його послуг. Докладнішу інформацію див. У розділі http://en.wikipedia.org/wiki/Bonjour_Sleep_Proxy .


0

Моє розуміння з вікі Debian :

Цитата:

Я виявив, що я не хочу жодного з налаштувань Wake On LAN, крім Wake on "Magic Packet" (g). Я хотів, щоб моя машина увімкнулася лише тоді, коли я спеціально сказав це, а не на одноадресні повідомлення (u), широкомовні повідомлення (b) або багатоадресні повідомлення (m).

Замість Wake на "Чарівний пакет" (g), ви хочете прокинутися на одноадресних повідомленнях (u).

Відмова: Я не пробував.


Я не можу встановити uпрапор, тому що Ethernet-карта (або це драйвери) не підтримує її.
SimWhite
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.