Неможливо час від часу копіювати та вставляти в Chrome


15

Chrome Mac трохи хитромудрий, я не можу час від часу використовувати функцію копіювання / вставлення, як Cmd ⌘ C і меню правою кнопкою миші. Я мушу знову відкрити його, щоб знову скопіювати / вставити.

Версія OS X - 10.10.3, версія Chrome - 41.0.2272.118

У Firefox та Safari такої проблеми немає.


знову відкрити чи перезавантажити?
Рускес

Я мав на увазі, що вся програма не може скопіювати пасту, всі сторінки. Перезавантажити це неможливо виправити. Потрібно його знову відкрити.
саніго

Шановний @sanigo, насамперед, pls, прочитайте це: apple.stackexchange.com/help/how-to-ask Потім, pls, додайте версії Mac OS та Chrome. Чи є у вас які-небудь конкретні програми, які працюють з клавіатурою, тобто Typinator тощо, які можуть заважати cmd + C? Чи з’являється ваша проблема на певних сторінках? Деякі з них можуть блокувати функцію копіювання / вставки.
Денис Расулев

1
Привіт, Будь-які новини з цього питання? Я відчуваю ту саму проблему, і це насправді дратує ...
Stéphane

1
Тепер мені стало краще знати, що я не єдиний фактор цієї проблеми.
саніго

Відповіді:


2

Здається, це було проблемою протягом довгого часу. Ось випуск з 2009 року: Копіюйте та вставляйте випуски на Google Chrome

Хоча я не шанувальник Safari і дуже ненавиджу FF, я знайшов Chrome швидким, але повним проблем. Моє виправлення? Опера.

Це не чудово, але, здається, це найкраще, що ми маємо в даний час. Я використовую його виключно на різних платформах - OS X, Linux та Windows 7 - і це дуже стабільно.

Він базується на двигуні Chrome, але, схоже, не має проблем у Chrome. Наприклад, мені ще належить розібратися з проблемою вирізати / вставити в ОС X 10.10 та Opera.


Ну, насправді тут розповідається інша історія: обговорення.apple.com
thread/7679531

@poige - Ви розумієте, що ця відповідь була з 2015 року, і Сьєрра не була звільнена до 2016 року, правда? Ось тепер новий і інший випуск
Аллан

\ @… Я усвідомлюю, що люди, у яких зараз би почалися проблеми, можуть знайти цю тему, і тому краще, якщо вони зрозуміють, що це може бути різний вигляд
poige

Це як би сказати, що шина мого автомобіля виходить плоскою, коли холодно, тому я щойно отримав новий автомобіль.
Златті


3

У мене така ж проблема з копіюванням і вставкою, що працює в Chrome, але це трапляється лише час від часу, що робить його ще більш засмучуючим, а саме - його непередбачуваністю.

Я знайшов одне рішення, яке вирішує проблему досить послідовно, воно називається Firefox.


Я не впевнений, чому голосують "за", якщо інший браузер не зіпсує копіювальну пасту. Я розумію, що не кожен може перемикати браузери, але якщо ви знаєте, що це специфічно для однієї програми - ви можете зосередитись на налаштуваннях Chrome або оновлення, щоб виправити це.
bmike

Я вже перейшов на ff для моєї основної роботи. Але іноді мені доводиться перевіряти речі на Chrome - який біль, коли вставлення не працює!
Скотт Біггс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.