Неможливо натиснути Shift + T в OS X


1

З кількох днів я не в змозі натиснути Tта будь-яку іншу клавішу на моїй клавіатурі Wired Apple. Нічого не відбувається, коли я натискаю Shiftі T. Клавіші швидкого доступу, як-от Cmd+Shift+T, не працюють. Cmd+Tпрацює.

Щоб отримати з великої літери T, мені потрібно Caps Lockдесь увімкнути або скопіювати та вставити.

Я включив Verbose Boot, встановивши прапори ядра давно. Можливо, в той же час, коли клавіша перестала працювати право [1], після 20 рядків тексту завантаження багатослівного завантаження продовжувало автоматично вводити $символ, поки я не натиснув будь-яку клавішу на клавіатурі.

Я можу це виправити, приєднавши клавіатуру, що не належить Apple, встановивши її макет та відключивши його, після чого клавіатура Apple почне працювати відмінно (це означає, що немає апаратних проблем). Але коли я перезавантажую, ключ знову перестає працювати.

Крім того, спроба натиснути Shift+Tу багатослівному завантаженні нічого не робить, тоді як інші клавіші добре відображаються. Shift+Tнавіть не працює в Safari в режимі відновлення. Я також не можу скинути NVRAM натисканням Command+Option+P+R, це просто переведе мене в режим відновлення.

[1]: Я не пам'ятаю нічого робити, окрім того, як налаштувати ой-мі-шш


Ви коли-небудь вважаєте, що ваша клавіатура може бути пошкоджена?
Джо Сьюелл

Також ознайомтеся з цим питанням .
Джо Сьюелл

Немає апаратних проблем. Оновлене запитання.
Елмо

Ви двічі перевірили системні налаштування на такі речі, як мова, щоб переконатися, що цей комбінат не встановлений як тригер для певної функції?
Том Гевке

Так. Навіть у режимі відновлення натискання shift + t нічого не робить.
Елмо

Відповіді:


2

Спробуйте наступне:

  1. Відкрийте панель налаштувань «Клавіатура»
  2. На вкладці "Клавіатура" увімкніть прапорець "Показати переглядачів клавіатури та символів на панелі меню"
  3. Перейдіть до нового меню (воно схоже на коробку з конюшером-клавішею клавіатури) і виберіть "Показати переглядач клавіатури"

Тепер ви побачите вікно у формі вашої клавіатури, з кожною клавішею та кожною натиснутою клавішею. Спробуйте всі клавіші, особливо "t" та модифікатори. Зауважте, що утримування "shift" змінить відображення клавіш на великі літери, а утримуючи "option", змінить відображення клавіш на альтернативні символи. Це допоможе вам відстежити проблему, якщо вона є в апаратному забезпеченні.


Я вже спробував це, всі клавіші справно працюють при індивідуальному натисканні. Коли я утримую Shift, я бачу його на екрані, але коли натискаю T, нічого не відбувається.
Елмо

Отже, "T" працює, "Shift" працює, але "Shift-T" не працює? Ви отримуєте такий же результат за допомогою клавіші "Shift"? І чи працює у вас макро-програма клавіатури, яка може спричинити це?
Даніель Гриском

Так, так, ні. Навіть у режимі відновлення я не можу натиснути shift t. Це не апаратні проблеми, оскільки я можу виправити проблему до наступного завантаження, підключивши та відключивши підключення клавіатури, що не належить Apple.
Елмо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.