Як я можу віддалити керування музикою на комп’ютері зі свого iPhone?


10

Я хочу змінити, відтворити або призупинити свою музику за допомогою свого iPhone, поки вона грає на моєму ноутбуці.


2
Я не впевнений, що в назві питання дійсно йдеться про це. Я переглянув її, але якщо я змінив намір вашого питання, будь ласка, скасуйте свою редагування або переформулюйте її самостійно.
Tetsujin

Який музичний плеєр ви використовуєте?
CousinCocaine

Відповіді:


22

Отримайте Remote з App Store, який дозволяє контролювати відтворення iTunes на вашому комп’ютері.


0

Ще одна програма, яку слід спробувати, це мобільна миша - додаток для iPhone та серверне додаток, яке ви встановлюєте на комп’ютер. Я віддаю перевагу віддаленому від Apple, і він додає можливість запускати будь-яку програму з док-станції, використовувати Fkeys, трекпад і має керування iPod для iTunes.

Це платне додаток, але є безкоштовна версія (Mobile Mouse Free) з подібними функціями.


0

Погляньте на "VLC Remote": "VLC Remote® перетворює ваш iDevice в пульт дистанційного керування для медіаплеєра VLC."

http://hobbyistsoftware.com/vlc-more

Я використовую це на своєму iPhone і керую VLC на Mac Mini через WIFI, який підключений до мого підсилювача. Це дуже інтуїтивно. Дуже корисною маленькою функцією є функція паузи, коли в iPhone звучить дзвінок.


-3

Ви можете використовувати Spotify. Музичний плеєр також має пульт дистанційного керування. Запустіть додаток на iPhone та Windows / Mac, ніж ви можете бачити стан свого iPhone чи Mac. Функція під назвою Spot remote

Spot Remote - це провідний пульт дистанційного керування для Spotify, що дозволяє вам керувати музикою в ефірі зі своїх iPhone, iPod Touch або iPad. Це те, що Spotify відсутній.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.