OSX не розпізнає ігрову клавіатуру


8

Я хочу використовувати цю клавіатуру Genius з моїм MacBook Pro 15 ".

Під час підключення клавіатури відкривається помічник налаштування клавіатури, який говорить про те, що клавіатуру не вдалося ідентифікувати. Потім він просить натиснути клавішу ліворуч правої зміни. Коли я натискаю Zклавішу три рази, він говорить, що клавіатуру все ще не вдалося визначити, і просить вибрати тип клавіатури вручну.

Незважаючи на відповідь, клавіатура починає працювати неправильно. Коли я натискаю на qнього типи x, w-> 4, e-> l, r-> y, t-> 1, y- 6і так далі. Коли я вибрав інший тип клавіатури (ISO / ANSI), нічого не змінюється, і зберігаються ті самі неправильні кнопки.

Сама клавіатура працює чудово на іншому ПК. Інші клавіатури добре працюють з цим mac.

Можливо, є якесь програмне забезпечення для належного виправлення використання ігрових клавіатур на mac?

Буду дуже вдячний за вашу допомогу, щоб вона працювала.


Ось як я врятував вам 200 представників: p
Thomas Ayoub

чи змогли ви вирішити проблему?
Таран Гоел

Відповіді:


3

Потім він просить натиснути клавішу ліворуч правої зміни. Коли я тричі натискаю клавішу "Z"

Z - праворуч від лівої клавіші Shift. Ви впевнені, що натискаєте праві клавіші? Відповідно до вашого допису, ви повинні натискати клавішу "/" .


2
Ти так проклятий залишився ... Ху. Я маю на увазі, правда!
Томас Аюб

О, мої дорогоцінні 200 баунті .. :( .. lolz!
Таран Гоел

2

Xah Lee має чудовий огляд ключових рішень для перестановки . Найкращим інструментом для вас може бути Karabiner , скориставшись опцією Custom Setting ( Налаштування налаштування) (публікація посилається на KeyRemap4MacBook, який був перейменований на Karabiner).

Для цього ви можете скористатися утилітою Ключові коди , щоб визначити, що саме ваш Mac отримує. Потім вам потрібно буде вказати потрібний переклад. Зручний список кодів тут .

Деякі фантазійні клавіатури підтримують настроюване відображення клавіш, яке ви завантажуєте в енергонезалежну пам'ять. Для вашої клавіатури може бути утиліта (яка може працювати лише в Windows), яка може змусити наслідувати стандартний макет. Я би спершу перевірив це, щоб потім ви могли легко перемістити його на інший Mac.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.