iPhoto на Mac не завантажує повну бібліотеку фотографій iCloud


2

Мій обліковий запис iCloud вже створений і містить фотографії на кілька років.

Якщо я ввійду до свого облікового запису iCloud з нового iPad, я розумію, що на iPad завантажуватимуться лише фотографії вартістю за останні 60 днів.

Але я також розумів, що якщо я ввійду до свого облікового запису iCloud на новому Macbook, вся бібліотека фотографій iCloud, а не лише останні 60 днів, з’явиться в iPhoto / Photo (після встановлення відповідних параметрів системи iCloud і налаштувань iCloud в межах iPhoto / Фотографії).

Але навіть на Mac я отримую фотографії лише за останні 60 днів. Як змусити iPhoto / Photos завантажити повну бібліотеку фотографій iCloud?


1
IPhoto не підтримує бібліотеку iCloud Photo Library, тож ви побачите лише те, що ділиться в My Photo Stream в iPhoto (це останні 30 днів або 1000 фотографій).
tubedogg

Відповіді:


1

iCloud Photo Library потрібно активувати на пристроях Налаштування (на iOS або OS X), і тоді фотографії синхронізуються. Також переконайтесь, що пристрої оновлені.

Я щойно пройшов процес на iPhone із заміною (iOS 8.3). Я налаштував пристрій у п’ятницю (12 червня 2015 р.), І лише сьогодні (18 червня 2015 р.) Додаток моєї фотографії показав правильний підрахунок фотографій (приблизно 25000). У останніх вже є мініатюри, а старші ще отримують їх. Коли я встановив пристрій, я не зрозумів, що він все ще знаходиться на iOS 8.0 (бібліотека фотографій позначена як бета-версія), щоб це могло сприяти затримці синхронізації.

Цей пристрій працює у Wi-Fi-мережах (на роботі / вдома) протягом більшої частини часу після налаштування. Зауважте, що ця публікація з Південної Африки, де обидва ці зв’язки закінчуються в 10 mbps в хороший день.


Тож секрет у тому, щоб просто почекати тиждень? Після початкового завантаження я очікую, що фотографії з’являться поступово. Навіть якщо вони завантажуються з якоюсь довільно низькою швидкістю, вони все одно повинні рухатись, чи не так?
Калаф

Це теж були мої думки, я сподівався побачити, що деякі приїдуть на попередній перегляд. Сьогодні вранці я помітив, що акумулятор мого телефону дуже швидко злився, а потім перевірив і побачив, як вони всі там, минулої ночі залишилася лише група останніх фотографій.
Ален Кінг

Дуже цікаво. Таким чином, або Apple економить на пропускній здатності, чекаючи підтвердження, що користувач впевнений, що хоче завантажити, або чекає, поки особливо низьке використання (процесор / мережа) використання на їх стороні для ініціювання завантаження.
Калаф
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.