Мій телефон I 6, деякі контакти не відображаються лише з ім'ям контакту, контакт не відображається


-1

Я придбав новий iPhone 6 і маю проблеми з імпортом своїх контактів. Я імпортував на телефон усі контакти SIM, але всі SIM-контакти не відображалися, деякі контакти відображалися без імені.

Я багато разів намагався з тим самим результатом. Я перевірив свої SIM-контакти на іншому мобільному пристрої Android, він правильно відображав усі контакти з іменами контактів.

Як я можу імпортувати всі контакти з іменами на свій телефон?


Які ресурси у вас є? Чи можете ви підключити цю SIM-адресу до інших телефонів / іншої ОС або до виділеного пристрою для передачі даних, наприклад, целюбриту? Чи варто платити за допомогу чи це просто для того, щоб врятувати вас від введення тексту вручну після введення SIM-карти на старий телефон? Також - скільки записів ви хочете передати. 10, 100, 1000?
bmike

Відповіді:


1

Якщо ви можете правильно їх бачити на Android, можливо, буде простіше експортувати їх звідти в .vcf, .csv або будь-який інший формат, який він пропонує, і намагатися імпортувати їх назад на ваш iPhone.

Якщо у вас є обліковий запис Gmail, завантаження їх у нього чи прив’язання до нього, ймовірно, буде відносно простим рішенням. Ви можете додати свій обліковий запис Gmail до свого iPhone та використовувати його для синхронізації контактів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.