Вібрація при повідомленні в безшумному режимі


2

Коли мій iPhone перебуває в безшумному режимі від бічного перемикача, я коли-небудь отримую вібрацію, коли конкретні додатки отримують сповіщення, наприклад, TweetBot / Facebook, однак я не отримую їх від багатьох інших програм, таких як Fallout Shelter / Spotify. У мене було враження, що ввімкнувши Звуки під налаштуваннями сповіщень, увімкнено сповіщення про вібрацію, коли телефон мовчить, але, здається, він не працює.

Я впевнений, що я пропускаю щось очевидне, але не можу цього побачити.

Відповіді:


3

Про те, чи сповіщати користувача про вібрацію, коли включений беззвучний режим, на розсуд програми. Ви можете зв’язатися з розробником програми за посиланням на сторінці App Store.

Для сповіщень таких додатків, як Fallout Shelter, мені подобається те, що сповіщення не викликає вібрації, коли його є, коли я наступну перевірку блокуючого екрана, і я вважаю ці сповіщення менш важливими (мені не потрібно їх переривати види сповіщень), хоча я погоджуюся, має бути можливість включити / вимкнути це користувачем. Це повинно бути чимось реалізованим у конкретній програмі.


Це чудово, дякую. Я поглянув на документи APN і подумав, що це виглядає саме так, приємно мати підтвердження, хоча!
Ніколас Сміт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.