Як посилити зарядний пристрій MagSafe2


8

У мене був MBA зарядний пристрій у формі L в моєму MBA 2010 року. Тепер у мене є 2015 MBP, тепер мені потрібно використовувати зарядний пристрій MagSafe2 у формі Т. Єдине питання полягає в тому, що кут, на який знаходиться провід на з'єднувачі (і не збирається в порту так сильно), це робить його дуже легким для того, щоб він випав з мого комп'ютера, коли я пересуваю його (він стає дуже дратівливим!).

Чи можна якось зробити зарядний пристрій сильнішим, не змінюючи його занадто сильно?

Відповіді:


7

Є продукт, який також може допомогти у цьому.

http://www.snuglet.com

Це працює, використовуючи крихітний оброблений шматочок металу всередині порту на комп’ютері для посилення з'єднання з'єднувача magsafe 2.


1
Треба сказати, що це гарна ідея. Єдине, це виглядає трохи дорого за те, що це є.
iProgram

1
@iProgram Так, я отримав їх, коли він був на kickstarter за двох за 10 доларів і вважав, що це тоді високо. $ 17 смішно.
danmanstx

Я не думаю, що 20 доларів - це висока ціна за цей точний шматок металу. Це досить елегантно, і я сподіваюся, що вони повернуть $$, який вони вилили на дизайн та інструменти для виготовлення першої частини. Якщо ви не можете контролювати кут, під яким витягується ваш шнур MagSafe, або якщо відключення погубить ваш проект, вартість цього, здається, незначна ІМО.
bmike

У мене є такі, я не дуже захоплювався ними. Вони допомагали вгору / вниз, але інших кутів немає.
tedder42

13

Ви можете перетворити це на наближення L або навіть U простою доцільністю зав'язати в ньому вузол.

Це мій стандартний спосіб поводження з будь-яким незручним кабелем.
Це не ідеально, але хлопче, це дешево ;-)

L-вузол

введіть тут опис зображення

U-вузол

введіть тут опис зображення

З коментарів - U-вузол досягається простим накручуванням одного кінця на другий раз, якщо це не зрозуміло з малюнка.

BTW - тримайте вузол дуже вільним, щоб нічого не пошкодити.

З подальших коментарів -
Звичайно, жоден вузол не допоможе, якщо кабель зачепить в будь-якому напрямку; ця ідея насправді просто відключити кабель у напрямку блоку живлення, якщо це не зліва від машини.
Просто зменшуючи свою схильність до того, щоб хотіти пряміше в "неправильному" напрямку, нічого більше, і зменшуючи тяг куто, назад, що робить старіший L-штекер природно, тим самим зменшуючи довжину важеля Т-кабелю в цьому один напрямок.


1
Потрапив зрештою! Це працює. Дякую за пораду. Крім того, оскільки порт знаходиться в протилежному напрямку від зарядного пристрою, це також запобігає вигину, що призводить до більш тривалого життя!
iProgram

1
Практичність щодо бюджету - чого більше можна було б хотіти ;-) Радий, що ти це розробив.
Tetsujin

1
Я не погоджуюсь, що знання допоможе набагато більше, ніж для короткого амортизатора. Хіба я не бачу цього корисного аспекту? Коментарі вітаю мою відповідь на це повідомлення. +1 у будь-якому разі - вузли приголомшливі та будуть корисні для інших речей, якщо вони не допоможуть деяким людям у своїх стражданнях.
bmike

4

Є три осі, які слід враховувати при вимірюванні сили, необхідної для розділення MagSafe 2.

Є дві чудові статті, які висвітлюють основи:

введіть тут опис зображення

MagSafe 2 досить сильний, якщо у вас є прямий тяг або потяг, як обговорювалося в обговоренні USB-C вище. Snuglet або вузол ви пов'язуєте не допоможе взагалі для прямого ривка. Однак я не чув, щоб люди відчували, що один напрямок було занадто легко відключити.

MagSafe дуже недоступний, якщо натиснути або потягнути його у напрямку N (нормальна сила) у наведеній вище схемі від Mac World. Це також сила «поставити Mac на подушку», що багато людей не хочуть відключати зарядний пристрій. Snugglet виправляє цю проблему винятково. Він фізично встромляє адаптер магнафи в рамку цілісного тіла для щільного прилягання. Кабельний вузол вам там теж не допоможе, оскільки сила, необхідна для відключення, настільки мала, вузол не може поглинути або перенаправити тягнення в цьому напрямку (і якщо ви натискаєте на кінець магніту, жоден кабельний вузол не може допомогти.

Остання вісь, яку ви можете розглянути, - це якщо ви потягнете шнур уздовж площини столу (якщо припустимо, що ваш Mac відкритий на кухонному столі) і потягніть за шнур до стільця, де ви б сиділи. Сила, необхідна для відключення адаптера, менша, ніж сила, необхідна для тяги / тяги, але більше, ніж потрібно у вертикальному (нормальній силі) напрямку. Шнурок тут трохи допомагає, оскільки трохи всього, що потрібно. Вузол може допомогти тут, виконуючи функцію амортизатора, а також, можливо, перенаправити частину цього тягнення в бік тяги.


1
Я погоджуюся, що жоден вузол не допоможе вирішити проблему N / подушки; насправді просто відключити кабель у напрямку блоку живлення, якщо це не зліва від машини. Тільки зменшуючи свою схильність хотіти пряміше в неправильному напрямку, нічого більше і зменшуючи тяг куто, назад [не позначено на малюнку]. Це те, що старіший L-штекер зробив би природним чином, зменшити довжину важеля кабель в одному напрямку.
Tetsujin

1
@Tetsujin Зрозумів - я читав більше твоїх слів, ніж ти мав на увазі. Дякуємо за роз’яснення!
bmike

Дякую bmike Я можу просто повернути свій коментар до своєї попередньої відповіді, щоб уточнити речі.
Tetsujin

+1 за цією інформацією. Це пояснює, чому вузол працює тоді. Її поглинає тягнуча сила. Дякую за наукове пояснення!
iProgram
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.