Шукаємо клієнтські рішення VNC, які надійно працюють на Mac, що працює під управлінням ОС X 10.9.5


41

У мене є декілька серверів FreeBSD, і я хотів би поставити на них серверне програмне забезпечення VNC, а потім отримати доступ до них з Mac з ОС X 10.9.5.

Я дійсно не хочу мати доступ до них з віртуальної машини Windows, що працює на MAC :-(

Пошук в Інтернеті для "клієнта mac vnc" призводить до нульових корисних звернень. (Я не хочу віддалений доступ до Mac.)

Моя пам’ять полягає в тому, що Apple мав вбудований клієнт з не очевидною назвою, можливо, «екраном», який вони «виправили» кілька випусків тому, щоб працювати, лише якщо сервер VNC був сам від Apple, працює на Mac. Можливо, вони з тих пір його не виправили.

Я колись використовував "курку vnc", яка була лускатою у будь-якому випуску ОС X, який у мене був 2 роки тому. Я також використовував ще одного не-яблучного клієнта з того Mac, який був лускатим по-різному. (Вбудований додаток було непридатним.)

IIRC, я тоді використовував на своїх серверах "Tightvnc" або "Realvnc", які добре працювали з першим випадковим Windows-клієнтом VNC, який я спробував.

Все, що я чув про це поки що

  • "додаток для обміну екраном" від Apple, можливо, попередньо встановлений на mac, ім'я та місцезнаходження невідомі
  • клієнт від realvnc, який працює в хромовому браузері (так!)

Коли ви посилаєтесь на випуски OS X, будь ласка, використовуйте у своїх відповідях номери випусків, а не лише імена котів - а також посилання на сторінку, яка переводить імена котів, щоб випустити номери. У мене не запам’ятовуються кодові назви випуску Apple.

[Оновлення, після отримання першої відповіді: Alternativeto.net є чудовим джерелом пошуку програмного забезпечення такого типу. Зараз у мене tigervnc працює на одному сервері та на клієнті Mac. Поки що немає чіткості, але клієнт Mac для tigervnc здається небажаним дозволяти мені підключатися до декількох серверів одночасно, а інтерфейс інтерфейсу Mac, здається, не бажає дозволяти мені запускати кілька копій клієнтської програми. Тож досі шукаю альтернативи, але прогресую.

Ще намагаюся зрозуміти, як викликати клієнта, вбудованого в OSX - це не на шляху, який я знайшов у мережі, / Система / Бібліотека / CoreServices / Програми. Схоже, мені потрібно знати правильне виклик для подачі на Finder, який не робить ' не мати нічого подібного до кнопки з написом "Спільний доступ до екрана". Я знайшов пункт меню під назвою "підключитися до сервера", але це просто дає мені збої в з’єднанні, можливо, тому, що це дефолт URI типу afp: //, який, ймовірно, не має нічого спільного з vnc - або, можливо, тому, що інструмент не пов'язаний з vnc.]


Вдалося створити псевдонім, який можна використовувати з оболонки, що дозволяє мені запускати додаткові копії глядача. Шкода, що Док Мака не дозволив мені це зробити.
Арлі Стівенс

Я все ще хотів би знати, як використовувати вбудований додаток, і будь-які додаткові рекомендації також будуть вітатися.
Арлі Стівенс

Я вдарив напівшоу стопперпер з tigervnc - без вирізання та вставки. Я можу скопіювати з екрану freebsd за допомогою <cmd> c і вставити на Windows-вікна з <cmd> v, але ні <cmd> v, ні щось інше я намагався працювати, щоб вставити його на робочий стіл freebsd. Крім того, коли я використовую <cmd> c, символ також передається у вікно freebsd.
Арлі Стівенс

Відповіді:


55

Вбудований клієнт VNC з ОС X працює чудово з більшістю серверів VNC, які я пробував на FreeBSD. Я здебільшого використовую TigerVNC з портів (здається, це найшвидше з клієнтом VNC OS X), і єдине питання, яке виникає, - це коли я перезавантажую сервер VNC під час підключення до нього. Клієнт OS X VNC знову підключиться (чудово!), Але він дивно розмірує вікно, і я не можу змінити його розмір. Оскільки масштабування увімкнено, це зазвичай призводить до невеликого екрана, який неможливо прочитати. Просто перезапустіть клієнт VNC (або закрийте вікно та відкрийте нове з'єднання, якщо у вас відкрито кілька підключень), і все знову добре.

Оскільки у мене на комп’ютері Mac весь час відкрито xterms, я, як правило, так роблю:

open vnc://<host>:<port>

де <port>знаходиться порт TCP, на якому працює сервер.

Наприклад, якщо це: 1, ви використовуєте 5901 як <port>. Ви навіть можете встановити порт avahi та налаштувати сервіс, тому сеанс VNC з’являється в Finder (хоча для налаштування програми Finder потрібно змінити, щоб вони з’являлися з OS X 10.8, IIRC), як і Mac, який має " обмін екраном "увімкнено (тобто працює сервер VNC).


2
Проблема з vnc-клієнтом Apple полягає в тому, що він не відкриває тунель SSH самостійно, як Vine Viewer. Це не проблема, якщо ви підключитесь до іншого Mac, на якому працює власний вбудований "сервер спільного доступу до екрану" від Apple, але якщо ви підключитесь до якогось іншого сервера VNC, наприклад, жорсткого доступу до Linux, ви автоматично не отримаєте зашифрований (= захищений) підключення, якщо ви не зробите додаткових кроків.
Томас Темпельман

4

Ви можете підключитися до віддалених машин Linux за допомогою вбудованого клієнтського комп'ютера Mac.

  1. Налаштування сервера vnc на віддаленій машині Linux.

  2. На своєму Mac перейдіть до Finder. Натисніть cmd+Kабо Перейдіть> Підключитися до сервера.

  3. Введіть адресу сервера vnc://{HOST}:{PORT}. Наприклад vnc://linux.myhost.com:5901.

Сеанс VNC буде підключений до віддаленої машини Linux за допомогою програми Screen Sharing.


2

Що ви шукаєте, це вбудований додаток для спільного використання екрана, який проживає System/Library/CoreServices. Він може підключатися до більшості серверів VNC і трохи швидше, ніж інші параметри, такі як RealVNC.


1

Real VNC або VNC Viewer - це той самий клієнт (окрім платформи), який використовується на ПК з Windows протягом десятиліть. OS X призначений для роботи з протоколом VNC поза коробкою.

Як додатковий бонус, Real VNC доступний як безкоштовний додаток для iOS.

Єдине реальне занепокоєння, яке ви повинні мати при використанні, - це посилення безпеки, тобто обмеження доступу до певних IP-адрес або користувачів.


1
На щастя, безпека не викликає значних проблем - усе це всередині корпоративного брандмауера, або тунельне. Отже, основна безпека пароля повинна бути достатньою.
Арлі Стівенс

Правда, деякі з них більш параноїчні щодо використання VNC, ніж інші, і якщо ви перебуваєте в тунельному з'єднанні, вам не доведеться турбуватися про прив'язку.
Шалений

1

У мене немає багато останніх досвіду роботи з VNC на Mac, але якщо ви подивитеся на це (на stackexchange.com), це пояснить, як підключитися до іншого клієнта через O / SX VNC-сервер.

Версія Apple називається віддаленим робочим столом, комерційна версія - просто віддалений робочий стіл Apple і справді призначена для управління Mac. Я використовував останнє, але ніколи не намагався підключитися до строго клієнта VNC. Не впевнений, чи можливо.


Спасибі. Це дало мені чарівну рядок - мені знадобився vnc: // host: port - не впевнений, чи є порт портом протоколу, чи конкретним сервером x, до якого потрібно підключитися. На жаль, ніякої радості ні з однією з версій. Можливо, це передбачає, що все на x desktop 0?
Арлі Стівенс

0

Якщо ви перейдете на веб-сайт RealVNC і виберете "Завантажити> Переглядач", ви отримаєте нативну програму OSX, яка добре працює для мене. Я не точно впевнений у ліцензійних умовах, але, переглядаючи "Продукти> Вибір продукту" на домашній сторінці, схоже, вказується на те, що Переглядач вільний (поки Сервер ліцензований).

Вбудований Apple Screen Sharing працює також непогано, хоча я відчував, що з пультом xterm на пульті (відслідковується як "проблема з Linux Linux xterm" у спільнотах підтримки Apple). Вбудований доступ доступний через Safari через vnc: // ім'я хоста в адресному рядку. Якщо запустити один раз, ви можете клацнути правою кнопкою миші на значку в доці та вибрати Опції> Зберігати в доку для легкого доступу.

ВНЦ «Курка» для мене взагалі не працював.


0

Найкраще пояснення, яке я бачив, як використовувати "екран" apple в якості клієнта vnc, знаходиться на веб- сайті http://www.davidtheexpert.com/post.php?id=5

Він, здається, не знає періоду, коли Apple порушив сумісність з не яблучними серверами VNC, окрім того, що його вказівки здаються чудовими, і він працює чудово на ОС X El Capitan Версія 10.11.6. (Я більше не 10.9.5)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.