Використовуйте гніздо для навушників як підключення для мікрофона на MacBook Pro Retina [дублікат]


32

MacBook Pro Retinas випустив гніздо для входу в мікрофон (попередній MacBook Pro). Іноді я хочу підключити мікрофон 1/8 ", але немає можливості перемикати вхід з" внутрішнього мікрофона "на" рядок ".

Область налаштування звуку

Чи є спосіб через командний рядок або сторонню утиліту змінити напрямок гнізда для навушників, щоб використовувати його як рядок для мікрофона?


Це б не спрацювало. Підключення вимагає, щоб у мікрофона було джерело живлення. Гарнітури не потрібно.
Ruskes

1
@Buscar pha, фантомне живлення вам потрібно лише в разі підключення безпосередньо до конденсаторного мікрофона. Лінійний вхід і динамічні мікрофони не потребують живлення.
Джошуа

4
На це питання є досить ґрунтовні відповіді на ту ж проблему: apple.stackexchange.com/questions/90344/…
LordParsley

Відповіді:


30

Для тих Macs, що мають єдиний спільний гніздо введення / виводу, ключовим фактором використання мікрофона є правильний штекер. Я здогадуюсь, що ви не бачите варіантів введення, оскільки у гнізда мікрофона на ньому немає трьох кілець (у гарнітури Apple з мікрофоном є три дзвінки)? Якщо це так, вам потрібно буде придбати спліттер, щоб Mac зрозумів, що мікрофон доступний. Дивіться тут для отримання додаткової інформації.


4
Я використовую вилку TRRS (4 полюси, стандартна CTIA), і мікрофон не працює. Налаштування звуку не дозволяють використовувати 3,5-портовий аудіовхід. Підключивши те ж саме до телефону, все працює просто чудово. Отже, я повинен припустити, що Apple просто не покладала зусиль надати їх належним чином.
Асу
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.