Замінений OWC Mercury Accelsior E2, який я використовую як диск для запуску, і він постійно зникає


1

OWC замінив мій Меркурій Accelsior E2, оскільки його перестали розпізнавати на моєму комп’ютері. Вони сказали, що старий перевіряв нормально, хоча я робив їхні тести в домашніх умовах, перш ніж надсилати його. Коли я намагався встановити новий, єдиний спосіб я міг змусити його з’явитися, використовуючи старий DVD Snow Leopard ( основна причина, чому мені подобається мати програмне забезпечення на диску!). Йосеміті не вирізав цього. Я визнав диск і почав оновлювати його на Yosemite і оновлювати все моє програмне забезпечення. Потім раптом OSX розбився, і я не міг знову знайти свій диск. Я спробував Disk Utility, Cmd R, Option тощо. без везіння Я навіть спробував використовувати апаратний тест Apple, але це Catch 22! У моєму Mac Pro 2008, мабуть, є його на другому DVD, але Yosemite каже, що він більше не працює з PCIntel або сотмінгом, і ця система також не має утримує "D"

Востаннє, коли я перезавантажив ОС X, я просто перейшов і перейшов на свій внутрішній диск, і я постійно отримую повідомлення про те, що мій Mercury Accelsior викинуто неправильно. Ще одна дивна річ - це те, що мій новий зовнішній жорсткий диск одночасно працює з ним, але мій старший жорсткий диск (також підключений через один з двох портів eSata на Mercury Accelsior залишається підключеним?

Отже, я переживаю повну втрату. Все, що мені сказали спробувати, якщо вони навіть працюють, в кращому випадку було тимчасовим, і це триває вже 2-3 тижні, без жодних пропозицій.

Відповіді:


1

Під час оновлення до Yosemite ви хочете переконатися, що принаймні працює 10.6.8. Запуск ранніх версій 10.6 під час оновлення до Yosemite призведе до помилок.

Ви також хочете переконатися, що TRIM був відключений. Перегляньте цю публікацію в блозі OWC, щоб отримати інструкції: http://blog.macsales.com/27116-disable-trim-before-upgrading-to-yosemite

Я є членом менеджменту з інших світових обчислень

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.