Чи можна відключити аудіо через динаміки, грайте лише через навушники через роз'єм для навушників


1

Чи є опція / налаштування, що дозволяє виводити аудіо лише через порт для навушників на вашому macbook / pro / air?

Так що якщо б у мене були навушники, а потім витягнув їх із ноутбука, аудіо не виходило б із динаміків, поки я не вимкнув цю опцію.

Передумови: я запускаю MBP з 10.9.5

Відповіді:


1

Коли ви перемикаєте аудіовиходи, рівень гучності повертається до того рівня, на якому він був, коли ви востаннє використовували цей вихід. Це означає, що вимкнення внутрішнього динаміка перед підключенням навушників має бути достатнім, щоб звук не відтворювався через динамік, якщо ви відключаєте навушники.

Якщо ви хочете, щоб динамік був відключений, навіть якщо ви натискаєте будь-які елементи регулювання гучності, ви можете використовувати Soundflower . Це розширення, призначене для того, щоб ваш Mac записував власний аудіовихід, що і робить, створюючи віртуальні параметри вводу та виводу, які подаються безпосередньо один одному. Це означає, що ви можете утримувати опцію, натискати на значок гучності на панелі меню та вибирати один із варіантів Soundflower як аудіо вихід, перш ніж підключати навушники та вибирати їх як вихідний пристрій. Якщо ваші навушники відключаються, аудіовихід за замовчуванням буде Soundflower, який нічого не надсилає через динамік. Щоб знову ввімкнути динамік, просто натисніть кнопку "Опція" на піктограмі гучності на панелі меню та виберіть вбудований динамік для виводу.


Не думав про це. Приємно. Біда лише в тому, коли ти потрапляєш до Йосеміті, Soundflower трохи затягується в зуб. Мені довелося відмовитися від цього.
Tetsujin

@Tetsujin Я оглянувся на сторінці GitHub і виявив бета-версію, яка, як стверджується, підписалася на роботу з Yosemite.
user24601

Я спробував це - все одно вдається до ядра-паніки. Єдина «утиліта», яка підштовхує мій Mac через роки. Я поки що залишаюсь ясним. Я б хотів, щоб Rogue Amoeba взяв це за себе повністю і навіть за нього стягував би пару доларів. Вони мають навички, дивлячись на свою іншу роботу, і я би радий заплатити за стабільну версію.
Tetsujin

Переглядаючи сайт RogueAmoeba, вони, ймовірно, відмовилися від Soundflower, оскільки він відчував себе занадто схожим на Audio Hijack .
user24601

Я думаю, що їм дали [продати?] Це Cycling 74 просто для розміщення завантажень; можливо, з можливістю повторного використання коду з нього самих (я не знаю, яка угода може бути укладена), але вони ніколи не заявляли, що збираються його підтримувати, що шкода.
Tetsujin

1

У мене немає Macbook, тому я здогадуюсь, чи це спрацює на основі мого Mac Pro, однак ...

У програмі Налаштування аудіо MIDI [Програми> Утиліти]
Аудіопристрої ( Cmd ⌘ 1 якщо вони не відкриваються автоматично),
ви можете встановити гучність вводу та виводу для кожного пристрою, який підтримує аудіо.

Встановлення гучності динаміка в нуль або встановлення прапорця Mute, тоді як залишати навушники на стандартній гучності, можливо, все, що вам потрібно.

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.