kernel_task заповнення диска


12

Щось дивне просто трапилось. Я отримав попередження про те, що на диску у мене не вистачає місця. Я знав, що раніше було 15 Гб безкоштовно, і цікавився, куди піде весь вільний простір. Я перевірив Activity Monitor, який показав мені, що kernel_taskзаписав на диск близько 16 Гб пам'яті. Я постійно спостерігав і помітив, що вона зростала зі швидкістю близько 1 ГБ на хвилину. Це тривало, поки на моєму диску не залишилося 0 байт. Це зробило мою макбук в основному непридатною. Я навіть не зміг відкрити веб-сторінки, і коли я намагався його вимкнути, він застиг. Я зробив примусове перезавантаження і втрачена пам'ять повернулася. kernel_taskне пише на диск, як божевільний, як і раніше. У всякому разі, я хотів би знати, що там сталося. Будь-які підказки про те, що могло це спричинити?


1
Можливо, це був якийсь інший додаток, який використовував до тони оперативної пам’яті, внаслідок чого kernel_task розширював файл сторінки та заповнював ваш диск. Я бачив, як це відбувалося в минулому.
Вільям Т Фроггард

Відповіді:


2

Це сталося зі мною одного разу. Я використовував диск Дейзі, щоб зрозуміти, звідки відбувається використання диска.

У моєму випадку виникла проблема з кешем coresymbolicationd , який зростав нескінченно, і продовжувався шляхом перезавантаження та перевстановлення останнього оновлення Combo.

Після видалення /System/Library/Caches/com.apple.coresymbolicationdвсе повернулося до норми.

Наступного разу, коли це станеться, я рекомендую переглянути цю утиліту.


-1

Перезавантажте комп'ютер.

Тримайте Command+Option+P+Rзапуску та перевірте Macintosh HD

Зробіть скидання PRAM,

Щоб скинути NVRAM, ви використовуєте абсолютно ту саму процедуру, яку ви колись використовували для скидання PRAM: вимкніть Mac, натисніть кнопку живлення та, як тільки почуєте звуковий сигнал запуску, утримуйте Command-Option-PR. Тримайте ці клавіші, поки не почуєте другий звуковий сигнал запуску. Потім відпустіть і дозвольте вашому Mac продовжувати нормально починати. Потім перевірте панелі запуску диска, дисплея та дати та часу в системних налаштуваннях, щоб переконатися, що вони встановлені так, як вам потрібно.

Якщо при затримці натискаєте Command-Option-PR, і ви не бачите нічого, крім сірого екрану, який не змінюється протягом декількох хвилин - ні логотип Apple, ні смуга прогресу, ні другий сигнал запуску - не панікуйте. (Це сталося зі мною лише минулого тижня.) Найімовірнішою причиною є те, що ваш Mac не реєструє натискання клавіш через неграмотність на USB-пристрої. Відключіть усі USB-пристрої (крім клавіатури, якщо це дротова клавіатура), утримуйте кнопку живлення, поки Mac повністю не вимкнеться, а потім натисніть її ще раз і негайно утримуйте Command-Option-PR. Якщо це не працює, а ви використовуєте зовнішню клавіатуру Bluetooth, спробуйте підключити USB-клавіатуру. Якщо ви зможете успішно скинути NVRAM за допомогою дротової клавіатури, ви можете відключити її та повернутися до звичайної клавіатури Bluetooth.

Скиньте SMC, якщо все інше не вдалося

Перш ніж ви можете скинути SMC, ви повинні вимкнути свій Mac. Після цього процедура змінюється залежно від типу Mac у вас.

Настільні комп’ютери: від'єднайте шнур живлення (від Mac або від розетки змінного струму). Зачекайте 15 секунд і підключіть його знову. Потім зачекайте ще 5 секунд і знову ввімкніть Mac.

Портативні Маки з незнімними батареями. Переконайтесь, що Mac підключений до живлення змінного струму. На вбудованій клавіатурі натисніть і утримуйте клавіші Shift, Option і Control з лівого боку та натисніть кнопку живлення. Відпустіть усі клавіші одразу, а потім увімкніть Mac, як правило.

Портативні Маки із знімними акумуляторами: від'єднайте шнур живлення змінного струму та вийміть акумулятор. Натисніть кнопку живлення, утримуйте її протягом 5 секунд, а потім відпустіть. Поставте акумулятор назад, підключіть шнур живлення та нормально увімкніть Mac.

Це може бути спричинене низкою речей, але зазвичай це лише глюк у macOS.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.