Масштабування всіх елементів інтерфейсу під час використання зовнішнього монітора


25

Коли я використовую внутрішній монітор свого Macbook Pro, у меню налаштувань дисплея є наступні параметри:

Найкраще тут - параметр «Масштаб», який означає, що я можу використовувати вбудовану роздільну здатність екрана та змінити масштаби всіх елементів інтерфейсу, більших чи менших, залежно від мого смаку, і вони все ще виглядають дуже гострими.

Однак коли я підключаю свій Macbook до монітора 2K, параметр «Масштабований» недоступний, я можу встановити лише роздільну здатність. Меню налаштувань дисплея виглядає приблизно так:

Я не хочу змінювати роздільну здатність мого зовнішнього монітора, оскільки завжди хочу використовувати нативну роздільну здатність монітора, щоб досягти максимальної різкості. Однак, на мою думку, типовий розмір інтерфейсу користувача для Mac на трохи типовий на типовому 27-дюймовому екрані 2K, тому я хотів би масштабувати всі елементи інтерфейсу більші (я маю на увазі всі, а не лише шрифти), як це можна зробити за допомогою внутрішній монітор.

Згідно з деякими знайденими скріншотами, масштабоване меню доступне принаймні для цього монітора 4K:

Отож, моє питання: Чому параметр масштабування не завжди доступний при використанні зовнішнього монітора з Mac?

До речі, еквівалентним варіантом у Windows є зміна налаштувань DPI, що призводить до того, що всі елементи виглядають більшими та чіткішими, і це працює на всіх екранах:


3
Дуже добре сформульоване питання! Наприкінці 2017 року я все ще сумую з тієї ж проблеми :(
mitchus

Відповіді:


9

Користувацький інтерфейс OS X не залежить від роздільної здатності. Єдине, що ви можете зробити, це змінити роздільну здатність. Це по суті те, що ОС X робить на екранах HiDPI при переключенні на більший текст або більше місця, але оскільки вони є дисплеями сітківки, ви не можете побачити, що роздільна здатність у деяких випадках не є власною, що ви, безумовно, можете на дисплеях, що не мають сітківки .

Існує команда терміналу щодо зміни розміру інтерфейсу (який я, здається, зараз не знаходжу, але я спробував раз у 10.6, я вважаю), але це не працює добре, особливо в сторонніх програмах. Деякі з них абсолютно непридатні.


2
О, ти маєш рацію. Опція масштабування роздільної здатності дійсно змінює роздільну здатність екрана, роблячи все більшим, але не технічно чіткішим. :( Я думаю, що сумно, що Apple не змогла реалізувати кращу підтримку незалежності роздільної здатності. Хоча Windows не має жодної незалежної роздільної здатності, коефіцієнт масштабування працює краще, оскільки він просто змінює розміри елементів і тримає їх (як правило) різкими під час використання нативного роздільна здатність дисплея.
Jarzka

1
"Користувацький інтерфейс OS X не залежить від роздільної здатності" - Це не так? Якщо ви використовуєте функцію масштабування екрана, всі стандартні інтерфейси користувача масштабуються ідеально. Так було роками. Існує також API для розробників, щоб переконатися, що їх користувальницький інтерфейс правильно намальований у заданій шкалі. Незалежно від того, чи правильно це роблять додатки сторонніх розробників, це інша історія.
Джошуа Ноцзі

2
@JoshuaNozzi див. En.m.wikipedia.org/wiki/Resolution_independence - є частина, що пояснює стан Mac OS під "реалізацією"
Кевін Грабхер

4

Відповіді Amida та Ornataweaver невірні і, можливо, їх слід видалити, щоб уникнути плутанини навколо цього питання.

Панелі налаштувань дисплея від El Capitan і High Sierra, схоже, означають різні речі, але налаштування масштабування у High Sierra не змінює масштабування інтерфейсу користувача. Як і в El Capitan, він просто змінює роздільну здатність монітора. Попередня відповідь Кевіна Грабхера правильна і залишається правильною, навіть при Мохаве.

Масштабування інтерфейсу не було доступно в MacOS El Capitan, і воно не було доступне в жодній версії MacOS.

Тим, хто використовує монітори високої роздільної здатності, які хочуть переконатися, що вони використовують всю цю нерухомість екрана, переконайтеся, що монітор встановлено на його початкову роздільну здатність на панелі керування Displays, а потім відрегулюйте розмір значка Dock та Finder на щось придатний для використання. Немає можливості змінити розмір тексту Menubar.

Якщо ви користуєтесь екраном високої роздільної здатності з ноутбуком, вам доведеться змінити піктограму Dock and Finder, коли монітор відключений, а потім встановити їх знову, коли ви повернетесь за допомогою монітора. Це свого роду біль.

Я не можу зрозуміти, чому масштабування інтерфейсу все ще не доступне в MacOS, особливо в той час, коли всі типи розмірів і роздільної здатності дисплея стають загальними, але це станом на січень 2019 року.

Я хотів би побачити додаток, який зробив цей процес трохи менш болючим. Було б непогано мати щось, що виявило монітор підключений чи відключений і зробило ці зміни автоматично.


Цікаво, чи відсутній параметр масштабування має щось спільне із застарілим кодом інтерфейсу користувача. Якщо все було жорстко закодовано на основі пікселів, це може бути складно зробити для зміни розміру і все одно добре виглядати (це також пояснить, чому режим HiDPI робить все рівно вдвічі більшим). Однак це лише спекуляція. У будь-якому випадку, навіть якщо цій темі зараз більше 3 років, здається, що люди все ще вважають цю річ заплутаною.
Jarzka

3

Ви можете використовувати додаток RDM для масштабування будь-яких моніторів, але, чесно кажучи, він не ідеальний для моніторів 1080p, оскільки 1280 HiDPI розроблений для моніторів 2K, як внутрішніх. На моєму 60-дюймовому 1080p моніторі він скрізь виглядає розмитим, так що набагато гірше, ніж у режимі нативного масштабу, в той час як шрифт виглядає занадто малим. Тому я фактично вважаю за краще мати більші шрифти на моніторах 1080p.


0

Це залежить від версії OSX, яку ви використовуєте.

На MacBook Pro наприкінці 2013 року з El Capitan я можу змінити роздільну здатність, але не масштабування.

Варіант відображення з El Capitan

На MacBook Pro в середині 2015 року з High Sierra я можу змінити масштабування інтерфейсу користувача, як ви хочете.

Варіант відображення з високою Сьєрра


0

Здається, це залежить від моделі mac, а не ОС. І монітор. https://support.apple.com/en-us/HT206587

Можливо, маркетингова стратегія дозволить використовувати цю функцію на певних брендах. Мій MacBook має сітківку, тому він має можливість "режиму HiDPI". Але яблуко не дозволяє мені використовувати цю готову функцію. Вони, безумовно, знають про це.


-3

Я щойно зіткнувся з цією проблемою, переходячи з ноутбука Dell, який підійшов до нового Mac Book Pro 2019 року.

У Windows я міг би використовувати свій зовнішній монітор 4k і масштабувати деякі елементи вгору, і він працював більшу частину часу дуже добре.

Я дійсно думаю, що це засмучує те, що не можна використовувати монітор у повній роздільній здатності, не будучи абсолютно абсолютно крихітним.

Я щойно знайшов сценарій, який нібито може принаймні дати мені більш масштабовані варіанти, щоб я міг отримати максимально високу роздільну здатність ... але це все одно не буде 4k!


Чи можете ви додати цей скрипт у відповідь, щоб також допомогти іншим? Дивіться, як відповісти за чудові пропозиції щодо відповіді :)
ankii
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.