Порядок сортування фотографій із спільним альбомом


21

Я хочу використовувати спільний альбом, щоб поєднати фотографії, зроблені на різних камерах та різними людьми. Я хотів би, щоб фотографії були відсортовані за датою / часом їх зйомки. Натомість Apple сортує за датою завантаження, що майже марно. (Це був би фотопотік і це зовсім інший випадок використання.)

Чи є можливість фотографій у спільному альбомі сортувати за датою фотографії замість дати завантаження? Невже це не варіант у схемі обміну фотографіями Apple? Єдиний спосіб, який я можу зробити, щоб досягти того, що я хочу, - або перейти на якусь іншу технологію, наприклад, Picasa, або завантажити всі фотографії у "Фотографії" на ноутбуці, а потім завантажити відсортовані фотографії у спільний альбом. Це здається смішним у 2015 році.

Як подальший досвід, який найкращий спосіб надати відгуки Apple? Опція "Надати зворотній зв'язок ...", яка раніше була в iPhoto, відсутня.


1
Не забудьте згадати "завантажуйте їх по черзі", оскільки замовлення на завантаження є досить випадковим, якщо у вас багато фотографій. Я сподіваюся, що невтішна система буде модернізована в "революційну" та "дивовижну" Keynote колись у майбутньому, щоб зробити функцію якось корисною.
Хельдар

2
Кінець 2018 року - це все ще смішно
Віталій Зурян

1
Це працювало для мене: виберіть усі потрібні фотографії в головному перегляді фотографій та клацніть правою кнопкою миші> Надіслати> Спільний альбом. Це зберігало їх хронологічний порядок. Зауважте, що перетягування одного і того ж вибору в спільний альбом призвело до того, що вони вийшли з ладу.
Рука Ділана

Відповіді:


9

Насправді немає способу сортувати спільний альбом за датою прийнятої дати. Я не думаю, що це буде особливістю, тому що Apple намагається зробити так, як в Instagram, де публікації з’являються у порядку, яким вони були надані, а не за датою їх отримання.


9
Відповідь невтішна, але дякую за внесок. Я б назвав це спільним потоком фотографій, а не спільним альбомом.
Тім Д

1
Apple має мільярди в банку і не може дозволити сортувати за датою? Серйозно? Наймайте нових програмістів!
Метт

9

Ви не можете змінити порядок в iCloud. Ви можете скопіювати всі фотографії в новий альбом і сортувати за датою. Потім ви можете створити новий спільний альбом із цього альбому, і він буде відсортований за датою, оскільки це одно завантаження. Незручно, але це працює.


Супер нерозумно (як і фотографії в багатьох аспектах), але це працює.
бінаномалія

2
Це фактично не працює для цього випадку використання через "різних людей" у питанні про ОП. У мене однаковий випадок використання з моєю дружиною, і це не в змозі вирішити нашу потребу. Дратівливий.
dsldsl

Обережно копіюйте свої фотографії безпосередньо зі свого спільного альбому в новий (звичайний) альбом. Додаток MacOS Photos створює копію кожної фотографії зі спільного альбому нижчої якості та розміщує її у своїх фотографіях. Таким чином, ви отримуєте дублікати у великому списку фотографій.
Антон Тарасенко
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.